Povezane vesti

Ludnica! Siner od 0:2 do prve grend slem titule: Izbacio Đokovića, pa šokirao Medvedeva

Ludnica! Siner od 0:2 do prve grend slem titule: Izbacio Đokovića, pa šokirao Medvedeva

Mondo 28.01.2024
Janik Siner pobedio je Danila Medvedeva i osvojio titulu na Australijan openu. Janik Siner pobedio je Danila Medvedeva i osvojio titulu na Australijan openu. Janik Siner novi je šampion Australijan opena! U finalu je posle velikog preokreta i 0:2 u… »
Nadal se SAD javio, a gde je bio kad je Novak uzeo trofej? Čestitao dvojici šampiona, ali mi pamtimo Njujork i tišinu!

Nadal se SAD javio, a gde je bio kad je Novak uzeo trofej? Čestitao dvojici šampiona, ali mi pamtimo Njujork i tišinu!

Mondo 28.01.2024
Kada Novak Đoković osvaja trofeje Rafael Nadal je dosta tiši... Kada Novak Đoković osvaja trofeje Rafael Nadal je dosta tiši... Janik Siner je uspeo da osvoj svoj prvi grend slem tako što je preokrenuo na neverovatan način u meču sa Danilom… »
Janiče, zovi da popijemo po koju! Kirjos napravio šou pred kamerama: "Koliko novca tražiš da mi budeš trener?"

Janiče, zovi da popijemo po koju! Kirjos napravio šou pred kamerama: "Koliko novca tražiš da mi budeš trener?"

Mondo 28.01.2024
Nik Kirjos bi voleo da mu Janik Siner postane trener, pa da osvoji grend slem trofej. Nik Kirjos bi voleo da mu Janik Siner postane trener, pa da osvoji grend slem trofej. Janik Siner osvojio je prvi grend slem trofej, slavio je na Australijan openu, pa… »
Siner srećan zbog prve grend slem titule

Siner srećan zbog prve grend slem titule

Radio sto plus 28.01.2024
Siner je osvojio Australijan open pobedom protiv Danila Medvedeva iz Rusije posle pet setova, 3:6, 3:6, 6:4, 6:4, 6:3. “Hvala svim saradnicima i svima koji su gledali od kuće, a rade sa mnom. Pokušavamo da budemo bolji iz dana u dan. Čak smo i tokom… »
E, zbog ovoga kažu da je Siner "novi Đoković": Osvojio grend slem, a onda kao da se Novak obratio!

E, zbog ovoga kažu da je Siner "novi Đoković": Osvojio grend slem, a onda kao da se Novak obratio!

Mondo 28.01.2024
Neverovatna sličnost u držanju i obraćanju sa Novakom Đokovićem. I sam Siner ima "muke" sa timom... Neverovatna sličnost u držanju i obraćanju sa Novakom Đokovićem. I sam Siner ima "muke" sa timom... Italijanski teniser Janik Siner osvojio je… »
Nema Đokovića u finalu, nema navijača! Organizatori Australijan opena u problemu - hitno su morali da reaguju!

Nema Đokovića u finalu, nema navijača! Organizatori Australijan opena u problemu - hitno su morali da reaguju!

Mondo 28.01.2024
Čim je Novak Đoković ispao sa Australijan opena cene karata su odmah pale... Čim je Novak Đoković ispao sa Australijan opena cene karata su odmah pale... Novak Đoković ne igra finale Australijan opena, interesovanje navijača je ekspresno opalo… »

Vesti dana »