Povezane vesti

„Vređao sam ljude oko sebe, ženi sam zapalio svu garderobu“: Miroslav Ilić o borbi sa alkoholizmom

„Vređao sam ljude oko sebe, ženi sam zapalio svu garderobu“: Miroslav Ilić o borbi sa alkoholizmom

Nova 28.01.2024
Pevač iskreno o svojim porocima. Miroslav Ilić imao je problem sa alkoholizmom, a iako nije bio ljubitelj žestokih pića, uvek je pio zbog društva i dokazivanja. On je jednom prilikom otkrio da je taj porok za njega prošlost više od tri decenije… »
"Ženi sam zapalio svu garderobu": Miroslav Ilić imao je problem sa alkoholom, otkrio svoju mračnu stranu: "Razbijao sam sve…

"Ženi sam zapalio svu garderobu": Miroslav Ilić imao je problem sa alkoholom, otkrio svoju mračnu stranu: "Razbijao sam sve…

Blic 28.01.2024
Pevač Miroslav Ilić imao je problem sa alkoholizmom, iako nije bio ljubitelj žestokih pića, uvek je pio zbog društva i dokazivanja. On je jednom prilikom otkrio da je taj porok za njega prošlost više od tri decenije. Naime, pevač je odjednom doneo… »
Vređao ljude, razbijao sve pred sobom, a ženi zapalio garderobu! Mračna strana Miroslava Ilića: Imao veliki problem sa…

Vređao ljude, razbijao sve pred sobom, a ženi zapalio garderobu! Mračna strana Miroslava Ilića: Imao veliki problem sa…

Kurir 28.01.2024
Pevač Miroslav Ilić, svojevremeno je imao problem sa alkoholizmom, što nikada nije krio. On je jednom prilikom otkrio da je taj porok za njega prošlost više od tri decenije. Naime, pevač je odjednom doneo odluku da preseće i kaže "zbogom" alkoholu… »

Vesti dana »