Povezane vesti

Gde je nestao Džoel Embid?

Gde je nestao Džoel Embid?

Politika 28.01.2024
Košarkaši Denvera predvođeni Jokićem savladali Filadelfiju, aktuelni MVP Džoel Embid četvrtu sezonu zaredom propustio meč u Koloradu. Košarkaši Denvera predvođeni Nikolom Jokićem savladali su noćas Filadelfiju rezultatom 111:105. Ipak, umesto… »
Jokić brani Embida (video)

Jokić brani Embida (video)

Sportski žurnal 28.01.2024
Izostanak duela Srbina i Kamerunca glavna tema i posle pobede Denvera nad Filadelfijom. Bezmalo petogodišnje neigranje Džoela Embida u duelu s Denverom kad je domaćin, sinoć nije stao na parket zbog navodne povrede kolena, ražestilo je i ovog puta… »
Embid izašao na zagrevanje pa "pobegao" od Jokića: Denver slavio protiv Filadelfije

Embid izašao na zagrevanje pa "pobegao" od Jokića: Denver slavio protiv Filadelfije

Euronews 28.01.2024
Izašao je Džoel Embid iz "skloništa" i zaigrao protiv Denvera u prošlom duelu njegove Filadelfije i Nagetsa kada je postigao 41 poen, a sad je ponovo "pobegao" sa megdana Nikoli Jokiću, pa je domaći tim slavio 111:105. Doputovao je MVP… »
Meloun: Siguran sam da će NBA liga da istraži povredu Džoela Embida

Meloun: Siguran sam da će NBA liga da istraži povredu Džoela Embida

Sportski žurnal 28.01.2024
Embid od 2019. godine nije igrao za Filadelfiju protiv Denvera kada su Nagetsi domaćini. Trener Denvera Majk Meloun izjavio je danas da očekuje da rukovodstvo NBA lige istraži zašto najbolji košarkaš Filadelfije Džoel Embid ponovo nije igrao protiv… »
Jokić o Embidu: Svedoci smo istorije, on je sjajan igrač

Jokić o Embidu: Svedoci smo istorije, on je sjajan igrač

Sport klub 28.01.2024
Srpski centar Nikola Jokić prokomentarisao je posle pobede Denvera nad Filadelfijom odsustvo najboljeg igrača lige Džoela Embida. Kao razlog zbog propuštanja utakmice protiv Nikole Jokića i ekipe Embid je naveo povredu kolena. Celokupna košarkaška… »
NBA sprovodi istragu zbog Džoela Embida?

NBA sprovodi istragu zbog Džoela Embida?

Sportske.net 28.01.2024
Trener Denvera Majk Meloun rekao je da očekuje da rukovodstvo NBA lige istraži zašto najbolji košarkaš Filadelfije Džoel Embid ponovo nije igrao protiv Nagetsa. Košarkaši Denvera pobedili su noćas na svom terenu Filadelfiju 111:105, a Džoel… »
Embid sam sebe isključuje iz trke za MVP?

Embid sam sebe isključuje iz trke za MVP?

Sportske.net 28.01.2024
Košarkaš Filadelfija Seventisiksersa Džoel Embid propustio je sinoć još jednu utakmicu u NBA ligi ove sezone. Ni ovog puta, petu godinu u nizu, nije ga bilo u Koloradu da nastupa protiv Denver Nagetsa što je još jednom izazvalo sumnje da aktuelni… »
Meloun o Embidu: Siguran sam da će liga proveriti to

Meloun o Embidu: Siguran sam da će liga proveriti to

Sport klub 28.01.2024
Trener Denver Nagetsa Majk Meloun smatra da bi NBA liga trebalo da istraži zbog čega je najkorisniji igrač lige Džoel Embid preskočio utakmicu protiv Nagetsa. Kao razlog zbog propuštanja utakmice protiv Nikole Jokića i ekipe Embid je naveo povredu… »
Ameri se smeju embidu: Šta se desilo poslednji put kada je igrao protiv Nikole Jokića u Denveru?

Ameri se smeju embidu: Šta se desilo poslednji put kada je igrao protiv Nikole Jokića u Denveru?

Večernje novosti 28.01.2024
ŽELjNO je NBA javnost izčekivala novi duel Nikole Jokića i Džoela Embida, prvi u Denveru nakon više od četiri godine, ali nije do njega došlo. FOTO: Tanjug/AP Naime, centar Seventisiksersa Džoel Embid u poslednjem trenutku izostao je iz tima zbog… »
Snimak koji je zapalio mreže Embid se prepucavao sa navijačima Denvera: Uništili ga zbog "bežanja", Kamerunac naseo na…

Snimak koji je zapalio mreže Embid se prepucavao sa navijačima Denvera: Uništili ga zbog "bežanja", Kamerunac naseo na…

Kurir 28.01.2024
Najbolji igrač Filadelfije Džoel Embid našao se na udaru kritika, pošto je u poslednji čas odlučio da propusti propusti utakmicu protiv Denvera i direktan okršaj sa Nikolom Jokićem u Koloradu. Uvek ga nešto naprasno zaboli pred okršaj sa… »

Vesti dana »