Povezane vesti

Krvoproliće u Kaluđerici: Njih nekoliko tukli jednog, šutirali ga u glavu, na kraju uboli nožem

Krvoproliće u Kaluđerici: Njih nekoliko tukli jednog, šutirali ga u glavu, na kraju uboli nožem

Telegraf 28.01.2024
Napad se dogodio jutros oko 4. U Kaluđerici na Smederevskom putu, kako je rečeno za Telegraf, jutros oko 4 sata dogodio se napad na muškarca A. K. (32). Kako nezvanično saznajemo, njega je napalo njih nekoliko, udarali su ga rukama i nogama u glavu i… »
Krvavo jutro u Kaluđerici: Muškarac izboden i pretučen ispred picerije, napadači pobegli, on se sam odvezao do Urgentnog…

Krvavo jutro u Kaluđerici: Muškarac izboden i pretučen ispred picerije, napadači pobegli, on se sam odvezao do Urgentnog…

Nova 28.01.2024
Muškarac A. K. (34) izboden je i pretučen rano jutros ispred jednog lokala na Smederevskom putu, potvrđeno je za portal Nova.rs. Muškarac je, kako je nezvanično rečeno za portal Nova.rs, u ranim jutarnjim časovima izlazio iz picerije kada mu je… »
Užas u Kaluđerici: Muškarac izboden nožem ispred nekadašnje diskoteke, napadači pobegli, on se sam odvezao u Urgentni…

Užas u Kaluđerici: Muškarac izboden nožem ispred nekadašnje diskoteke, napadači pobegli, on se sam odvezao u Urgentni…

Blic 28.01.2024
Muškarac A.K. (34) izboden je nožem u napadu koji se dogodio rano jutros na Smederevskom putu. Kako Informer nezvanično saznaje, napad se dogodio oko 6 sati na Smederevskom putu ispred nekadašnje poznate diskoteke. - Muškarac je izašao iz picerije… »
Užas u Kaluđerici: Muškarac izboden nožem ispred nekadašnje diskoteke, napadači pobegli, on se sam odvezao u Urgentni…

Užas u Kaluđerici: Muškarac izboden nožem ispred nekadašnje diskoteke, napadači pobegli, on se sam odvezao u Urgentni…

Blic 28.01.2024
Muškarac A.K. (34) izboden je nožem u napadu koji se dogodio rano jutros na Smederevskom putu. Kako Informer nezvanično saznaje, napad se dogodio oko 6 sati na Smederevskom putu ispred nekadašnje poznate diskoteke. - Muškarac je izašao iz picerije… »
Drama u Kaluđerici, muškarac (34) izboden nožem: Policija traga za napadačima

Drama u Kaluđerici, muškarac (34) izboden nožem: Policija traga za napadačima

Kurir 28.01.2024
Muškarac A.K. (34) izboden je nožem u napadu koji se dogodio rano jutros na Smederevskom putu. Kako se nezvanično saznaje napad se dogodio oko 6 sati na Smederevskom putu ispred nekadašnje poznate diskoteke. - Muškarac je izašao iz picerije kada mu… »

Vesti dana »