Povezane vesti

Decembarski računi za struju: Iznosi od kojih boli glava

Decembarski računi za struju: Iznosi od kojih boli glava

Vranje news 28.01.2024
Šta je ovo ljudi moji, vapaji su građana Srbije koji dobili uvećane decembarske račune za struju, piše Danas. Neki računi uvećani su i za više od 600 odsto. Nakon zime 2017. godine i prvog talasa nesrazmerno uvećanih računa za struju, pa leta… »
Brojni Novosađani se žale na znatno uvećane račune za struju; EPS tvrdi: Nemamo više reklamacija

Brojni Novosađani se žale na znatno uvećane račune za struju; EPS tvrdi: Nemamo više reklamacija

Radio 021 28.01.2024
Veliki broj građana žali se na višestruko uvećan decembarski račun za struju. Udruženje potrošača "Efektiva" savetuje im da obavezno ulože reklamaciju. Brojni Novosađani se ovih dana pitaju kako im je račun za mesec dana porastao i za nekoliko… »
Ponovo žalbe na enormno uvećane račune za struju: Kako uložiti reklamaciju i šta platiti

Ponovo žalbe na enormno uvećane račune za struju: Kako uložiti reklamaciju i šta platiti

N1 Info 28.01.2024
Veliki broj građana žali se ovog meseca na višestruko uvećan decembarski račun za struju. Udruženje potrošača Efektiva savetuje im - da obavezno ulože reklamaciju. Reporterka N1 kaže da su građani zbunjeni decembarskim računima za struju, jer… »
Ponovo žalbe na enormno uvećane račune za struju: Kako uložiti reklamaciju i šta platiti

Ponovo žalbe na enormno uvećane račune za struju: Kako uložiti reklamaciju i šta platiti

Novi magazin 28.01.2024
Veliki broj građana žali se ovog meseca na višestruko uvećan decembarski račun za struju. Udruženje potrošača Efektiva savetuje im da obavezno ulože reklamaciju. Reporterka N1 kaže da su građani zbunjeni decembarskim računima za struju, jer… »
„Dobio sam račun za struju od 32.000 dinara, neću toliko da im platim“: Potrošačima stižu i do 600% uvećani računi

„Dobio sam račun za struju od 32.000 dinara, neću toliko da im platim“: Potrošačima stižu i do 600% uvećani računi

Nova 28.01.2024
„Šta je ovo ljudi moji!“, vapaji su građana Srbije koji dobili uvećane decembarske račune za struju. Neki i za više od 600 odsto! Nakon zime 2017. godine i prvog talasa nesrazmerno uvećanih računa za struju, pa leta minule godine i drugog… »
„Šta je ovo, ljudi moji?“: Građanima stigli uvećani računi za struju i do 600 odsto

„Šta je ovo, ljudi moji?“: Građanima stigli uvećani računi za struju i do 600 odsto

Danas 28.01.2024
„Šta je ovo ljudi moji!“, vapaji su građana Srbije koji dobili uvećane decembarske račune za struju. Neki i za više od 600 odsto! Nakon zime 2017. godine i prvog talasa nesrazmerno uvećanih računa za struju, pa leta minule godine i drugog… »

Vesti dana »