Povezane vesti

Snimak svađe u nestorovićevom pokretu na predaji liste u skupštini! Jerković objavio video, evo još od kad datira sukob

Snimak svađe u nestorovićevom pokretu na predaji liste u skupštini! Jerković objavio video, evo još od kad datira sukob

Kurir 28.01.2024
Na videlo je izašao još jedan dokaz koji potvrđuje da je lista "Mi - glas iz naroda" imala i te kako velike probleme i pre predaje liste za decembarske izbore. U igri nije bio novac, kao što to sad ljudi iz ovog pokreta pokušavaju da predstave, već… »
Dok se čeka rasplet oko formiranja vlasti u Beogradu Jerković objavio video koji svedoči o raskolu sa Nestorovićem

Dok se čeka rasplet oko formiranja vlasti u Beogradu Jerković objavio video koji svedoči o raskolu sa Nestorovićem

Nova 28.01.2024
Sukob između nosioca beogradske liste “Mi - glas iz naroda” Aleksandar Jerkovića i ostatka predstavnika te liste ne jenjava već danima. Dojučerasnji saborci unakrsno se optužuju za cepanje koalicije, a danas je Jerković na svom TikTok nalogu… »
Snimak svađe u nestorovićevom taboru - "ne predajemo za Beograd": Jerković objavio, počelo još prilikom predaje liste

Snimak svađe u nestorovićevom taboru - "ne predajemo za Beograd": Jerković objavio, počelo još prilikom predaje liste

Mondo 28.01.2024
U pokretu "Mi - glas iz naroda" Branimira Nestorovića bilo je problema i pre predaje liste za decembarske izbore. U pokretu "Mi - glas iz naroda" Branimira Nestorovića bilo je problema i pre predaje liste za decembarske izbore. Lista "Mi - glas iz… »
Poslednja epizoda raspada: Jerković objavio snimak svađe sa Nestorovićevim pokretom i poručio: Uverite se sami ko je prodao…

Poslednja epizoda raspada: Jerković objavio snimak svađe sa Nestorovićevim pokretom i poručio: Uverite se sami ko je prodao…

Blic 28.01.2024
Raskol liste "Mi, glas iz naroda" poprimio je sve elemente latinoameričke sapunice pošto glavni akteri svakog dana emituju novu epizodu. Aleksandar Jerković, nosilac ove liste za Beograd, oglasio se jutros na Tik-Toku i objavio snimak nastao prilikom… »

Vesti dana »