Povezane vesti
Zastavnik u penziji o vraćanju vojnog roka: Teško ostvarivo jer iziskuje ogroman novac
Radio 021 28.01.2024
Obavezno služenje vojnog roka je teško ostvarljivo, više se radi o političkoj frazi, jer vojnika prvo treba obući, smestiti, nahraniti, naoružati i na kraju obučiti, a to iziskuje ogromna sredstva. Tako ocenjuje u izjavi FoNetu zastavnik prve klase u… »
Zastavnik u penziji: Obavezno služenje vojnog roka teško ostvarljivo, iziskuje ogroman novac
N1 Info 28.01.2024
Obavezno služenje vojnog roka je teško ostvarljivo, više se radi o političkoj frazi, jer vojnika prvo treba obući, smestiti, nahraniti, naoružati i na kraju obučiti, a to iziskuje ogromna materijalna sredstva, ocenio je u izjavi FoNetu zastavnik prve… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Sve o Misiji EP u Beogradu: Vlast nezadovoljna sastankom, propala im „zamka“ za Piculu. Opozicija tražila sankcije za pojedince
Nova pre 3 satajoš 57 povezanih
Mediji: OFAK produžio licencu NIS-u do 20. februara, bez potvrde iz Vašingtona
BBC News pre 34 minutajoš 24 povezane
Decembarski računi za struju iznenadili građane: Nekima višestruko veći, drugima sumnjivo niži – kako podneti žalbu EPS-u?
Nova pre 9 satijoš 9 povezanih
Opozicija iznela predloge pred evroparlamentarce: Usloviti povlačenje novca iz fondova i uvesti sankcije funkcionerima SNS
N1 Info pre 54 minutajoš 25 povezanih



