Povezane vesti

Izašla na binu i pokazala srednji prst! Severina u suzama: "Šire laži protiv mene, prevaranti i hijene..."

Izašla na binu i pokazala srednji prst! Severina u suzama: "Šire laži protiv mene, prevaranti i hijene..."

Mondo 28.01.2024
Snimak Severine Vučković s nastupa na Jahorini izazvao je lavinu komentara, a pevačica je dobila veliku podršku ljudi. Snimak Severine Vučković s nastupa na Jahorini izazvao je lavinu komentara, a pevačica je dobila veliku podršku ljudi. Zbog… »
"Daj dete materi": Petar Grašo pružio podršku Severini nakon što je izgubila starateljstvo nad sinom: "Nas vezuje nešto…

"Daj dete materi": Petar Grašo pružio podršku Severini nakon što je izgubila starateljstvo nad sinom: "Nas vezuje nešto…

Blic 28.01.2024
Vrhovni sud ukinuo je odluku Županijskog suda o zajedničkom starateljstvu Severine Vučković i Milana Popovića nad sinom Aleksandrom, te je starateljstvo nad dečakom dodeljeno ocu. Mnoge kolege Severini su pružile podršku nakon što je izgubila… »
Severina izašla na nastup sva uplakana pa pokazala srednji prst! Čitava nacija stala uz nju: Seve uz tebe su sve majke ovog…

Severina izašla na nastup sva uplakana pa pokazala srednji prst! Čitava nacija stala uz nju: Seve uz tebe su sve majke ovog…

Kurir 28.01.2024
Vrhovni sud ukinuo je odluku Županijskog suda o zajedničkom starateljstvu Severine Vučković i Milana Popovića nad sinom Aleksandrom, te je starateljstvo nad dečakom dodeljeno ocu. Severina Vučković je pre nekoliko dana imala veliki koncert na… »
Luna Đogani poslala javnu poruku severini! Podelila njen snimak sa nastupa i rastužila sve: "Kazna..."

Luna Đogani poslala javnu poruku severini! Podelila njen snimak sa nastupa i rastužila sve: "Kazna..."

Kurir 28.01.2024
Pevačica Severina nedavno je održala emotivan nastup na Jahorini, a jedan snimak se posebno izdvojio sa istog. Severina je pevala pesmu "Rođeno moje", koja je posvećena njenom sinu, usled koje se slomila na bini i počela da plače. View this post on… »

Vesti dana »