Povezane vesti

Obradović: Čestitam Zvezdi, ponosan sam na igru ekipe u drugom poluvremenu

Obradović: Čestitam Zvezdi, ponosan sam na igru ekipe u drugom poluvremenu

Politika 28.01.2024
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović čestitao je večeras ''crveno-belima'' posle poraza njegove ekipe od Crvene zvezde (86:88). „Čestitam Crvenoj zvezdi na pobedi. Oni su dominirali u prvom poluvremenu, mi u drugom. Igrali smo dva… »
Jago heroj nad herojima - Zvezda "razbijala" Partizan, pa sve prosula i na kraju u drami dobila derbi!

Jago heroj nad herojima - Zvezda "razbijala" Partizan, pa sve prosula i na kraju u drami dobila derbi!

Sportske.net 28.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Partizan pred svojom publikom u Areni sa 88:86, u “večitom” derbiju koji je odigran u sklopu 18. kola AdmiralBet ABA lige. Zvezda sada ima skor 16-2 na prvom mestu, dok je Partizan sa učinkom 13-5 na deobi… »
Obradović o "agresivnom" Ledeju: "Bilo je još nekih, on nam je dao elan"

Obradović o "agresivnom" Ledeju: "Bilo je još nekih, on nam je dao elan"

Sportske.net 28.01.2024
Partizan je poražen 88:86 u ukupno četvrtom "večitom derbiju" ove sezone, drugom u AdmiralBet ABA ligi. Uspeli su crno-beli da nadoknade minus 22 iz prvog poluvremena i da dođu u finišu gotovo do prilike za produžetak ili pobedu. Jagovo poganje na… »
Jago dos Santos polaganjem u poslednjim sekundama doneo pobedu Crvenoj zvezdi protiv Partizana

Jago dos Santos polaganjem u poslednjim sekundama doneo pobedu Crvenoj zvezdi protiv Partizana

Euronews 28.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan 88:86 (28:15, 27:23, 17:18, 16:30) u okviru 18. kola AdmiralBet ABA lige. Pobedničke poene postigao je Jago Dos Santos na četiri sekunde do kraja, a Aleksa Avramović je promašio šut za pobedu. Crvena… »
Neke stvari ne bih da komentarišem! Željko Obradović: Čestitam Zvezdi pobedu, bila je kakva je bila

Neke stvari ne bih da komentarišem! Željko Obradović: Čestitam Zvezdi pobedu, bila je kakva je bila

Mondo 28.01.2024
Konferencija Željka Obradovića nakon poraza od Crvene zvezde. Konferencija Željka Obradovića nakon poraza od Crvene zvezde. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Partizan (88:86) u derbiju ABA lige. Meč u Beogradskoj areni bio je spektakularan -… »
Sferopulos posle dramatičnog derbija: Zaslužili smo pobedu, bili smo bolji tim na terenu!

Sferopulos posle dramatičnog derbija: Zaslužili smo pobedu, bili smo bolji tim na terenu!

Kurir 28.01.2024
Košarakaši Crvene zvezde savladali su Partizan u utakmici 18. kola ABA lige rezultatom 88:86. Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos izneo je svoje utiske posle meča. "Čestitam svojim igračuima, igrali odličnu utakmicu od početka, prvo poluvreme je… »
Obradović: Reakcija u drugom poluvremenu bila je fantastična i na to sam ponosan (video)

Obradović: Reakcija u drugom poluvremenu bila je fantastična i na to sam ponosan (video)

Sportski žurnal 28.01.2024
Crvena zvezda u večitom derbiju (ABA liga) pobedila Partizan 88:86. Od +21 za Crvenu zvezdu do drame. Tek je poslednji napad rešio ABA večiti derbi u korist Crvene zvezde (88:86). - Očigledno smo igrali dva različita poluvremena. Loše smo otvorili… »
Rekao mi da sam pi*ka! Navijači Zvezde Jagu nikad neće zaboraviti (video)

Rekao mi da sam pi*ka! Navijači Zvezde Jagu nikad neće zaboraviti (video)

Mondo 28.01.2024
Heroj Crvene zvezde Meridianbet Jago Dos Santos oglasio se posle utakmice koju je odlučio košem za pobedu. Heroj Crvene zvezde Meridianbet Jago Dos Santos oglasio se posle utakmice koju je odlučio košem za pobedu Plejmejker Crvene zvezde Jago Dos… »
"Targetirati jednog igrača..." Željko Obradović i reakcija na agresivnost Zeka Ledeja na derbiju, a kako je tek opisao…

"Targetirati jednog igrača..." Željko Obradović i reakcija na agresivnost Zeka Ledeja na derbiju, a kako je tek opisao…

Večernje novosti 28.01.2024
Crvena zvezda i Partizan četvrti put su ove sezone igrali, drugi u ABA ligi, a po završetku vrlo zanimljivog večitog derbija desila se i vrlo zanimljiva konferencija za štampu trenera crno-belih, Željka Obradovića. FOTO: M. Vukadinović Podsetimo… »
"Hvala Čoviću!" Evo zašto je Janis Sferopulos rešio da "prekine" konferenciju za štampu posle pobede Zvezde nad Partizanom

"Hvala Čoviću!" Evo zašto je Janis Sferopulos rešio da "prekine" konferenciju za štampu posle pobede Zvezde nad Partizanom

Večernje novosti 28.01.2024
Crvena zvezda i Partizan četvrti put su ove sezone igrali, drugi u ABA ligi, a po završetku vrlo zanimljivog večitog derbija desila se i vrlo zanimljiv detalj na konferenciji za štampu crveno-belih, Janisa Sferopulosa. FOTO: M. Vukadinović Podsetimo… »
"Delije" slave Brazilca! Ovako je Jago Dos Santos dao koš i Zvezdi doneo dramatičnu pobedu nad Partizanom u derbiju (video)

"Delije" slave Brazilca! Ovako je Jago Dos Santos dao koš i Zvezdi doneo dramatičnu pobedu nad Partizanom u derbiju (video)

Večernje novosti 28.01.2024
CRVENA zvezda pobedila je Partizan sa 88:86 u ABA ligi, a junak trijumfa bio je Jago dos Santos koji je postigao koš na tri sekunde do kraja. FOTO: M. Vukadinović Naneli je pogodio dva slobodna bacanja, lopta je došla do Brazilca koji je krenuo ka… »
Sferopulos posle drame u derbiju: "Jako je bitno što "vezujemo" pobede protiv Partizana, Jago nije doveden za startnu petorku…

Sferopulos posle drame u derbiju: "Jako je bitno što "vezujemo" pobede protiv Partizana, Jago nije doveden za startnu petorku…

Večernje novosti 28.01.2024
TRENER Crvene zvezde Janis Sferopulos nije mogoa da sakrije oduševljenje posle pobede crveno-belih u drugom abaligaško derbiju ove sezone - 88:86. FOTO: M. Vukadinović Grčki stručnjak je na početku istakao da je ponosan na ekipu. - Jako sam ponosan… »
Vlade Đurović: ''Ja sam iznenađen, Zvezdi ovo ne sme da se dešava''

Vlade Đurović: ''Ja sam iznenađen, Zvezdi ovo ne sme da se dešava''

Sportske.net 28.01.2024
Iako je Crvena zvezda u najvećem delu meča imala ubedljivu prednost, na kraju je došla u situaciju da strepi za pobedu nad Partizanom u derbiju 18. kola AdmiralBet ABA lige. Finiš je bio dramatičan, a Zvezda je košem Jaga u poslednjim sekundama… »
Zvezda umalo prokockala 21 poen prednosti protiv Partizana – Jago doneo pobedu

Zvezda umalo prokockala 21 poen prednosti protiv Partizana – Jago doneo pobedu

Vesti online 28.01.2024
Večiti derbi broj četiri ove sezone, drugi u ABA ligi pripao je Crvenoj zvezdi, koja je savladala Partizan 88:86. Kao i u nekoliko prethodnih mečeva i u derbiju Partizan je krenuo iz minusa. To je Zvezda iskoristila i sa tri trojke posle dva i po… »
Koš za pobedu zvezde protiv partizana! Jago pogodio, Arena eksplodirala - pogledajte

Koš za pobedu zvezde protiv partizana! Jago pogodio, Arena eksplodirala - pogledajte

Mondo 28.01.2024
Plejmejker Crvene zvezde Meridianbet heroj "večitog derbija". Plejmejker Crvene zvezde Meridianbet heroj "večitog derbija". Crvena zvezda Meridianbet pobedila je Partizan 88:86 i napravila verovatno odlučujući korak ka osvajanju prvog mesta u ABA ligi… »
Jago Dos Santos u poslednjim sekundama doneo pobedu Zvezdi u meču protiv Partizana

Jago Dos Santos u poslednjim sekundama doneo pobedu Zvezdi u meču protiv Partizana

Radio 021 28.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde večeras su u 18. kolu ABA lige kao domaćini pobedili Partizan sa 88:86 (28:15, 27:23, 17:18, 16:30), čime su gotovo sigurno osigurali da u plej of uđu sa prve pozicije. Do 18. pobede u regionalnom takmičenju Zvezda je stigla… »
Obradović: Ima detalja derbija koje ne bih da komentarišem

Obradović: Ima detalja derbija koje ne bih da komentarišem

Sport klub 28.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Patizan u derbiju 18. kola ABA lige sa 88:86, trenutno imaju skor 16-2, Partizan je na skoru 13-5 i jasno je da je potrebno da se desi čudo u domenu naučne fantastike, iako je Partizan bolji u međusobnom skoru… »
Kakva scena! Evo šta je Željko Obradović uradio čim su sudije proglasile da je Zvezda pobedila Partizan

Kakva scena! Evo šta je Željko Obradović uradio čim su sudije proglasile da je Zvezda pobedila Partizan

Večernje novosti 28.01.2024
Crvena zvezda i Partizan četvrti put su ove sezone igrali, drugi u ABA ligi, a po završetku vrlo zanimljivog večitog derbija desila se i vrlo zanimljiva scena. FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, Crvena zvezda je pobedila Partizan posle velike drame… »
Rukometašice Železničara nerešeno protiv Crvene zvezde

Rukometašice Železničara nerešeno protiv Crvene zvezde

In medija 28.01.2024
U 12. kolu Super rukometne lige Srbije za žene, rukometašice inđijskog Železničara na domaćem terenu igrale su nerešeno 18:18 protiv ekipe Crvene zvezde. Posle velike borbe, dosta preokreta, veoma grube igre, duel Železničara i Crvene zvezde… »
Monako raspucan pred Partizan: Moćni Džejms uništio Šalon i najavio duel sa crno-belima

Monako raspucan pred Partizan: Moćni Džejms uništio Šalon i najavio duel sa crno-belima

Telegraf 28.01.2024
U odličnoj formi je tim iz Kneževine. Košarkaški Monaka, posle pobede nad Efesom na gostovanju u Evroligi, upisali su ubedljiv trijumf i u domaćem prvenstvu. Izabranici trenera Saše Obradovića slavili su protiv Šalona 82:69 u meču 21. kola… »

Vesti dana »