Povezane vesti

Grobari kivni na sudije i pojedine igrače crno-belih: Suđenje sramota, a Partizan katastrofa!

Grobari kivni na sudije i pojedine igrače crno-belih: Suđenje sramota, a Partizan katastrofa!

Kurir 28.01.2024
Navijači Partizana ogorčeni su na pojedine igrače posle poraza u večitom derbiju, ali i na sudijsku trojku. Partizan je kao gost izgubio od Crvene zvezde rezultatom 88:86 u utakmici 18. kola ABA lige. Pristalice crno-belih su u komentarima istakle da… »
Košarkaši Crvene zvezde u neizvesnoj završnici pobedili Partizan u ABA derbiju

Košarkaši Crvene zvezde u neizvesnoj završnici pobedili Partizan u ABA derbiju

Insajder 28.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Partizan rezultatom 88:86 u meču 18. kola ABA lige. Zvezda sad ima skor 16-2, a Partizan 13-5. Crvena zvezda je mnogo bolje otvorila meč, brzo je stekla dvocifrenu prednost (15:4), a sredinom druge deonice imala je… »
Ovako je slađe 10 puta! Pomešana osećanja navijača crveno-belih: Ne veruj Zvezdi ni na +10 u zadnjem minutu!

Ovako je slađe 10 puta! Pomešana osećanja navijača crveno-belih: Ne veruj Zvezdi ni na +10 u zadnjem minutu!

Kurir 28.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u utakmici 18. kola ABA lige rezultatom 88:86. Uprkos pobedi navijači crveno-belih nisu bili najzadovoljniji zbog dramatičnog kraja utakice iako je Zvezda ubedljivo vodila veći deo utakmice… »
Jago presrećan posle derbija: Moraće Kaboklo opet da mi plati večeru!

Jago presrećan posle derbija: Moraće Kaboklo opet da mi plati večeru!

Kurir 28.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u utakmici 18. kola ABA lige rezultatom 88:86. Pobedonosni poen postigao je Jago četiri sekunde pre kraja. “Volim ovo, volim ovakve utakmice, pre svega zato što je ovo derbi, ali i zbog toga što sam… »

Vesti dana »