Povezane vesti

Ljubavna priča Meline i Harisa Džinovića!

Ljubavna priča Meline i Harisa Džinovića!

Svet plus 29.01.2024
Ljubavna priča Meline i Harisa Džinovića se završila, a kako je sve počelo i koliki je bio otpor njenih roditelja prema njihovoj vezi saznajte u nastavku. Vest o razvodu pevača Harisa Džinovića i njegove 30 godina mlađe supruge, modne kreatorke… »
„Moja mladost se rano završila“: Melina Džinović otkrila nepoznate detalje o braku sa Harisom i privatnom životu –…

„Moja mladost se rano završila“: Melina Džinović otkrila nepoznate detalje o braku sa Harisom i privatnom životu –…

Nova 29.01.2024
Vest o razvodu pevača Harisa Džinovića i njegove 30 godina mlađe supruge, modne kreatorke Meline Džinović, iznenadila je javnost. Jedan od naših najskladnijih estradnih parova stavio je tačku na svoj brak, a pevač i kreatorka rešili su da se… »
Evo kako Haris Džinović izgleda bez šešira: Uhvaćen gologlav, a samo jednom je objasnio zašto ga skoro uvek nosi (video)

Evo kako Haris Džinović izgleda bez šešira: Uhvaćen gologlav, a samo jednom je objasnio zašto ga skoro uvek nosi (video)

Kurir 29.01.2024
Pevač Haris Džinović, čiji razvod posle 22 godine ljubavi sa Melinom iznenadio celi region, decenijama je na estradnoj sceni i svi ga znaju sa crnim šeširom na glavi i gustim brkovima. Retko ko ga je mogao da vidi bez tog modnog detalja, a pre… »
Ovako Haris Džinović izgleda bez šešira: Prizor koji se retko viđa: Pevač neprepoznatljiv

Ovako Haris Džinović izgleda bez šešira: Prizor koji se retko viđa: Pevač neprepoznatljiv

Blic 29.01.2024
Vest o razvodu pevača Harisa Džinovića i njegove 30 godina mlađe supruge, modne kreatorke Meline Džinović, iznenadila je javnost. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi… »
"Mladost mi se rano završila, ja više ne idem u Bosnu": Melina se sa setom prisetila perioda pre braka

"Mladost mi se rano završila, ja više ne idem u Bosnu": Melina se sa setom prisetila perioda pre braka

Mondo 29.01.2024
Melina Džinović je nedavno otkrila šta je to vraća u dane odrastanja, pa se prisetila Bosne i rodnog Bihaća. Melina Džinović je nedavno otkrila šta je to vraća u dane odrastanja, pa se prisetila Bosne i rodnog Bihaća. Vest o razvodu pevača… »
"Ja u Bosnu više ne idem": Melina Džinović otkrila nepoznate detalje, pa progovorila o životu sa Harisom: "Mladost mi se…

"Ja u Bosnu više ne idem": Melina Džinović otkrila nepoznate detalje, pa progovorila o životu sa Harisom: "Mladost mi se…

Blic 29.01.2024
Vest o razvodu pevača Harisa Džinovića i njegove 30 godina mlađe supruge, modne kreatorke Meline Džinović, iznenadila je javnost. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi… »
"Mladost mi se rano završila" Melina otkrila nepoznate detalje iz braka sa Harisom, evo zašto više ne ide u rodni Bihać

"Mladost mi se rano završila" Melina otkrila nepoznate detalje iz braka sa Harisom, evo zašto više ne ide u rodni Bihać

Kurir 29.01.2024
Vest o razvodu pevača Harisa Džinovića i njegove 30 godina mlađe supruge, modne kreatorke Meline Džinović, iznenadila je javnost. Jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi… »
"Mislila je da krijem neku ženu": Haris Džinović se razvodi od Meline, a muku je mučio sa njenom ljubomorom: "Prevrtala je…

"Mislila je da krijem neku ženu": Haris Džinović se razvodi od Meline, a muku je mučio sa njenom ljubomorom: "Prevrtala je…

Blic 29.01.2024
Vest o razvodu pevača Harisa Džinovića i njegove supruge, modne kreatorke Meline Džinović, iznenadila je mnoge, a o razlozima se uveliko nagađa, s obzirom na to da oboje i dalje ne žele javno da pričaju o krahu bračne zajednice. Haris nije krio… »

Vesti dana »