Повезане вести
Београдски шмекер виспреног духа: Одлазак Милоша Стојисављевића Цајгера, бас гитаристе "Зане" и "Генерације 5"
Вечерње новости 29.01.2024
ЈЕДАН од најбољих југословенских и српских бас гитариста Милош Стојисављевић, познатији по надимку Цајгер, који је добио због брзине и прецизности у свирању, преминуо је у недељу ујутру у Београду, у 64. години, после дуге и… »
Преминуо басиста Милош Стојисављевић Цајгер
РТС 29.01.2024
Милош Стојисављевић Цајгер, бас гитариста и генерални директор компаније "Књаз Милош", преминуо је у 64. години. Један од наших најбољих бас гитариста Милош Стојисављевић Цајгер, преминуо је после дуге и тешке болести… »
Преминуо Милош Стојисављевић Цајгер, члан групе „Генерација 5“
Данас 29.01.2024
Милош Стојисављевић Цајгер преминуо је након дуге и тешке болести. Милоша јавност најбоље памти као басисту групе „Генерација 5“, али је током каријере сарађивао са бројним домаћим бендовима. Надимак Цајгер добио је управо због… »
Вести дана »
У Србији сутра умерено до потпуно облачно, највиша температура од 9 до 14 степени
ИндексОнлине пре 2 сатајош 24 повезане
Драматично у Чилеу, Србин хитно морао у болницу: Тениска репрезентација Србије доживела велику непријатност!
Хот спорт пре 2 сатајош 30 повезаних
МУП: На аутобусу за превоз деце више неправилности, искључен из саобраћаја, поднете пријаве
НИН пре 17 минутајош 13 повезаних
Заплена наркотика у Нишу и хапшење бегунца због насиља у Алексинцу
Јужне вести пре 51 минутајош 49 повезаних




