Povezane vesti
Obustava rada u Sloveniji: Većina zaposlenih u upravnim jedinicima stupila u štrajk zbog plata
Euronews 29.01.2024
Zaposleni u administraciji 41 od 58 upravnih jedinica širom Slovenije započeli su štrajk sa zahtevom za povećanje plata i broja zaposlenih, kako bi se izborili sa povećanjem obima posla. Prema proceni predsednika Sindikata državnih organa Slovenije… »
U Sloveniji štrajk u većini administrativnih jedinica zbog niskih plata
Slobodna Evropa 29.01.2024
Zaposleni u većini administrativnih jedinica širom Slovenije u ponedjeljak počinju trodnevni štrajk zbog niskih plata. Štrajkuju u 41 upravnoj jedinici od ukupno 58 širom Slovenije, s tim što će u njih 26 uključujući najveće gradove poput… »
U Sloveniji većina zaposlenih u upravnim jedinicima stupa u štrajk zbog plata
RTV 29.01.2024
LJUBLJANA - Zaposleni u administraciji 41 od 58 upravnih jedinica u Sloveniji danas stupaju u štrajk sa zahtevom za povećanje plata i broja zaposlenih, kako bi se izborili sa povećanjem obima posla. Zaposleni u 26 upravnih jedinica, među kojima su i… »
Vesti dana »

Potukli se u toku protesnog okupljanja: Obojica bila u alkoholisanom stanju, policija im odredila zadržavanje
Blic pre 4 minutajoš 4 povezane

U izraelskom vazdušnom udaru ubijen lider Hamasa u Gazi; Fatah pozvao Hamas da preda vlast u Pojasu Gaze
RTS pre 29 minutajoš 6 povezanih