Povezane vesti

Javno se odrekao Aneli: Uspela si da me razdvojiš od Janjuša! Uroš Stanić ponovo ostao sam protiv svih

Javno se odrekao Aneli: Uspela si da me razdvojiš od Janjuša! Uroš Stanić ponovo ostao sam protiv svih

Kurir 29.01.2024
Uroš Stanić ne krije koliko je razočaran u Marka Janjuševića Janjuša, jer se nakon njegovog pomirenja sa Aneli Ahmić oseća odbačeno. Uroš je sada ustao za crnim stolom i progovorio o Aneli Ahmić pa je se tom prilikom odrekao pred svima. - I… »
Uroš očajan zbog janjuša! Ne može da dođe sebi, okrivio Aneli za sve, ove reči od njega niko nije očekivao!

Uroš očajan zbog janjuša! Ne može da dođe sebi, okrivio Aneli za sve, ove reči od njega niko nije očekivao!

Alo 29.01.2024
Uroš Stanić u Šiša baru izneo je svoje emocije povodom Janjuševog distanciranja, takođe se osvrnuo na ljubavne parove u Eliti. Uroš Stanić bio je sagovornik voditelja Darka Tanasijevića u Šiša baru. On je prokomentarisao najaktuelnije teme u… »
"Osećam se kao krpa": Uroš očajan jer ga Janjuš ignoriše, za sve mu kriva Aneli

"Osećam se kao krpa": Uroš očajan jer ga Janjuš ignoriše, za sve mu kriva Aneli

Kurir 29.01.2024
Uroš Stanić bio je jedan od najboljih prijatelja Marka Janjuševića Janjuša koji je posle strašne tragedije kada je košarkašu preminuo brat. Ipak, u poslednje vreme se Janjuš distancirao od njega, što je Stanića jako povredilo. To je i priznao u… »
Janjuš zabio nož u leđa urošu,: on očajan: "Nisam ovo zaslužio, nisam ga izdao"

Janjuš zabio nož u leđa urošu,: on očajan: "Nisam ovo zaslužio, nisam ga izdao"

Blic 29.01.2024
Uroš Stanić priznaje da je razočaran u Marka Janjuševića Janjuša, jer se nakon njegovog pomirenja sa Aneli Ahmić oseća odbačeno. Uroš je primetio da se Marko Janjušević Janjuš distancirao od njega otkad je u vezi sa Aneli Ahmić i njega je to… »

Vesti dana »