Povezane vesti

Tvrdi da će okončati Putinovu fatalnu grešku u Ukrajini! Hoće da svrgne Vladimira i postane sledeći predsednik Rusije!

Tvrdi da će okončati Putinovu fatalnu grešku u Ukrajini! Hoće da svrgne Vladimira i postane sledeći predsednik Rusije!

Mondo 29.01.2024
Nadezhdin je Putinov rival koji obećava da će okončati "fatalnu grešku u Ukrajini" i osloboditi Navaljnog. Nadezhdin je Putinov rival koji obećava da će okončati "fatalnu grešku u Ukrajini" i osloboditi Navaljnog. Kandidat za predsednika Rusije… »
Nadeždin uz pomoć Boga pobeđuje Putina

Nadeždin uz pomoć Boga pobeđuje Putina

Politika 29.01.2024
Od njega se sada traži da do kraja januara podnese Centralnoj izbornoj komisiji 100.000 potpisa. Kandidat za predsednika Rusije na predstojećim izborima Boris Nadeždin izjavio je da mu čuda pomažu da pobedi aktuelnog predsednika te zemlje Vladimira… »
"Putin je protiv mene, ali Bog vodi moju kampanju"! Nadeždin tvrdi da nije kandidat po nalogu Kremlja i kaže da su mu preci…

"Putin je protiv mene, ali Bog vodi moju kampanju"! Nadeždin tvrdi da nije kandidat po nalogu Kremlja i kaže da su mu preci…

Kurir 29.01.2024
Ruski predsednik Vladimir Putin je protiv mene, ali je Bog na mojoj strani, kaže Boris Nadeždin koji se nada da će biti kandidat na izborima sredinom marta koji će odlučivati o šefu Kremlja. Briselski sajt Politiko je objavio intervju sa… »
"Putin je protiv mene, ali Bog je na mojoj strani": Kandidat na izborima u Rusiji se uzda da će mu "čuda" doneti pobedu

"Putin je protiv mene, ali Bog je na mojoj strani": Kandidat na izborima u Rusiji se uzda da će mu "čuda" doneti pobedu

Euronews 29.01.2024
Kandidat za predsednika Rusije na predstojećim izborima Boris Nadeždin izjavio je da mu čuda pomažu da pobedi aktuelnog predsednika te zemlje Vladimira Putina u trci za lidera te zemlje. On je za briselski Politiko rekao da "Bog podržava to što sada… »

Vesti dana »