Povezane vesti

Rubio: Još sam u procesu oporavka, košarka je veliki deo mene

Rubio: Još sam u procesu oporavka, košarka je veliki deo mene

Sportski žurnal 29.01.2024
Riki Rubio će trenirati u narednom periodu sa ekipom Barselone, saopštio je danas katalonski klub. Španski košarkaš Riki Rubio izjavio je da se oseća bolje nego prošle godine ali da se još uvek nalazi u procesu oporavka. Riki će trenirati u… »
Riki Rubio se vraća košarci – treniraće sa Barselonom

Riki Rubio se vraća košarci – treniraće sa Barselonom

Politika 29.01.2024
Španski košarkaš Riki Rubio treniraće u narednom periodu sa ekipom Barselone, saopštio je danas taj španski klub. Rubio će trenirati sa Barselonom nakon što je, kako je rekao, „došao do poslednje faze svog oporavka”. „Nakon mnogo nedelja… »
Riki Rubio je pobedio! Slavni Španac se vraća košarci

Riki Rubio je pobedio! Slavni Španac se vraća košarci

Večernje novosti 29.01.2024
ŠPANSKI košarkaš Riki Rubio treniraće u narednom periodu sa ekipom Barselone, saopštio je danas taj španski klub. Foto: AP Rubio će trenirati sa Barselonom nakon što je, kako je rekao, "došao do poslednje faze svog oporavka". "Nakon mnogo nedelja… »
Riki Rubio trenira sa Barselonom

Riki Rubio trenira sa Barselonom

Danas 29.01.2024
Španski košarkaš Riki Rubio treniraće u narednom periodu sa ekipom Barselone, saopštio je danas taj španski klub. Rubio će trenirati sa Barselonom nakon što je, kako je rekao, „došao do poslednje faze svog oporavka“. „Nakon mnogo nedelja… »
Pao dogovor – Rubio se vraća u Barselonu

Pao dogovor – Rubio se vraća u Barselonu

Sport klub 29.01.2024
Španski košarkaš Riki Rubio vraća se u Barselonu, a njegov povratak u katalonski klub biće ozvaničen u narednih nekoliko sati. Rubio je počeo da trenira sa ekipom. I sam Rubio je tu informaciju objavio na tviteru. … pic.twitter.com/8TEFu2akGS —… »

Vesti dana »