Povezane vesti

"Silovao me je tri puta dnevno": Jeziva ispovest pevačice koja tvrdi da ju je bivši partner pretukao: "Od udarca sam izgubila…

"Silovao me je tri puta dnevno": Jeziva ispovest pevačice koja tvrdi da ju je bivši partner pretukao: "Od udarca sam izgubila…

Blic 29.01.2024
Pevačica Katarina Beba Vasić tvrdi da je doživela veliku muku sa sada već bivšim parnterom, sa kojim je živela prethodnih pet meseci. Pevačica je sada iznela jezive detalje iz ondosa sa njim, a kako kaže, on ju je napastvovao tri puta dnevno. -… »
Tukao je i silovao tri puta dnevno! Stravična ispovest srpske pevačice - prebio je, pa slikao da vidi kako izgleda!

Tukao je i silovao tri puta dnevno! Stravična ispovest srpske pevačice - prebio je, pa slikao da vidi kako izgleda!

Mondo 29.01.2024
Pevačica prijavila partnera koji ju je zlostavljao policiji. Pevačica prijavila partnera koji ju je zlostavljao policiji Pevačica Katarina Beba Vasić pre nekoliko dana je objavila da ju je bivši partner, s kojim je živela prethodnih pet meseci… »
"Od udaraca sam izgubila vid, napastvovao me je tri puta dnevno!" Potresna ispovest monstruozno pretučene pevačice

"Od udaraca sam izgubila vid, napastvovao me je tri puta dnevno!" Potresna ispovest monstruozno pretučene pevačice

Kurir 29.01.2024
Pre nekoliko dana je kao bomba odjeknula vest da je naša pevačica Katarina Beba Vasić pretučena od strane bivšeg partnera, sa kojim je živela prethodnih pet meseci. Ona je na svom Instagram profilu objavila uznemirujuće fotografije, te iznela… »

Vesti dana »