Povezane vesti

Da li će se Borjan vratiti na marakanu? Nekadašnji kapiten Zvezde emotivno priznao: "Voleo bih samo jedno..."

Da li će se Borjan vratiti na marakanu? Nekadašnji kapiten Zvezde emotivno priznao: "Voleo bih samo jedno..."

Kurir 30.01.2024
Milan Borjan je svojim partijama u dresu Crvene zvezde postao ikona navijača i kluba. Ipak, sa Marakane nije otišao na najlepši način, a u intervjuu za Kurir, između ostalog je otkrio i da ima u planu da se vrati u klub koji voli. - U junu mi ističe… »
"Ne znam šta se promenilo za 48 sati" Milan Borjan otkrio nepoznate detalje razgovora sa Barakom Baharom: Videli smo se, a…

"Ne znam šta se promenilo za 48 sati" Milan Borjan otkrio nepoznate detalje razgovora sa Barakom Baharom: Videli smo se, a…

Kurir 30.01.2024
Milan Borjan je u godinama za nama stekao status istinske legende Crvene zvezde. Ipak, i pored svih uspeha koje je donosio klubu, sa Marakane je na pozajmicu u Slovan iz Bratislave otišao na način koji je mnoge šokirao. Doskorašnji trener Zvezde… »
Nisam zaslužio da mi to učine ljudi iz kluba! Borjan otvorio dušu: Zvezda je moj život, ali nekada je bolje okrenuti se i…

Nisam zaslužio da mi to učine ljudi iz kluba! Borjan otvorio dušu: Zvezda je moj život, ali nekada je bolje okrenuti se i…

Kurir 30.01.2024
Milan Borjan bio je sinonim za uspehe FK Crvena zvezda u proteklom periodu. Dva puta je igrao Ligu šampiona, četiri puta Ligu Evrope, osvojio šest titula i tri nacionalna kupa. Otuda je kao grom iz vedra neba došla vest da ga je novi trener Barak… »

Vesti dana »