Povezane vesti

Zakazan početak suđenja Belivuku i Miljkoviću zbog pranja para

Zakazan početak suđenja Belivuku i Miljkoviću zbog pranja para

Politika 30.01.2024
Viši sud u Beogradu zakao je za 29. februar pripremno ročište pred početak suđenja Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, njihovim suprugama i ostalim osumnjičenima da su novcem stečenim od kriminalnih delatnosti kupovali luksuzne automobile, stanove… »
Lično sam kupio automobil za Miljkovićevu ljubavnicu „Cinderellu“, a Belivuk je pretio da će mi pregaziti brata: Novi…

Lično sam kupio automobil za Miljkovićevu ljubavnicu „Cinderellu“, a Belivuk je pretio da će mi pregaziti brata: Novi…

Nova 30.01.2024
Govoreći o tome kako je raspolagao sa novcem klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, za koji se sumnja da je stečen kriminalnim radnjama, a potom ubacivan u legalne tokove kroz nekretnine, automobile i skupocene satove, u istrazi o tome kako je grupa… »
Zakazan početak suđenja Belivuku i Miljkoviću zbog pranja para

Zakazan početak suđenja Belivuku i Miljkoviću zbog pranja para

RTV 30.01.2024
BEOGRAD - Viši sud u Beogradu zakao je za 29. februar pripremno ročište pred početak suđenja Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, njihovim suprugama i ostalim osumnjičenima da su novcem stečenim od kriminalnih delatnosti kupovali luksuzne… »
Ročište Belivukovoj grupi zbog pranja novca zakazano za 29. februar

Ročište Belivukovoj grupi zbog pranja novca zakazano za 29. februar

Euronews 30.01.2024
Viši sud u Beogradu zakazao je za 29. februar pripremno ročište pred početak suđenja Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, njihovim suprugama i ostalim osumnjičenima da su novcem stečenim od kriminalnih delatnosti kupovali luksuzne automobile… »
Belivuk i Miljković sa suprugama u sudnici: Zakazan početak suđenja za pranje para tvrde da su milione uštedeli

Belivuk i Miljković sa suprugama u sudnici: Zakazan početak suđenja za pranje para tvrde da su milione uštedeli

Kurir 30.01.2024
Pripremno ročište u postupku protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića, njihovih supruga Bojane i Tanje koji je pokrenut zbog sumnje da su prali novac, zakazano je pred Posebnim odeljenjem Višeg suda u Beogradu za 29. februar i 1. mart. Osim Belivuka… »

Vesti dana »