Povezane vesti

Šerif Konjević je od jednog hita kupio stan i auto, a danas uživa u luksuznoj vili: „Za ovo sam se borio ceo život“

Šerif Konjević je od jednog hita kupio stan i auto, a danas uživa u luksuznoj vili: „Za ovo sam se borio ceo život“

Nova 30.01.2024
Folker Šerif Konjević godinama je na estradnoj sceni, a samo od jednog hita, pesme "Bela venčanica", kupio je sebi prvu nekretninu. Šerif Konjević danas ima velelepnu vilu na Ilidži, a kako kaže sve je stekao svojim dugogodišnjim radom. „Ja sam… »
Od jedne pesme kupio stan i auto! Pevao u kafani i ribao wc, sad živi u luks vili i odbija bakšiš od 10.000 evra!

Od jedne pesme kupio stan i auto! Pevao u kafani i ribao wc, sad živi u luks vili i odbija bakšiš od 10.000 evra!

Mondo 30.01.2024
Pevač Šerif Konjević otkrio i koja pesma mu je donela nekretninu. Pevač Šerif Konjević otkrio i koja pesma mu je donela nekretninu Folker Šerif Konjević godinama je na estradnoj sceni, a samo od jednog hita, pesme "Bela venčanica", kupio je sebi… »
Naš pevač od jedne pesme kupio stan i auto, a danas ima luksuznu vilu: "Za ovo sam se celog života borio"

Naš pevač od jedne pesme kupio stan i auto, a danas ima luksuznu vilu: "Za ovo sam se celog života borio"

Blic 30.01.2024
Folker Šerif Konjević godinama je na estradnoj sceni, a samo od jednog hita, pesme "Bela venčanica", kupio je sebi prvu nekretninu. Šerif danas ima velelepnu vilu na Ilidži, a kako kaže sve je stekao svojim dugogodišnjim radom. - Ja sam ovo časno… »
Od jedne pesme kupio stan i auto, a danas živi u velelepnoj vili: Šerif Konjević ne krije hedonizam "Za ovo sam se celog…

Od jedne pesme kupio stan i auto, a danas živi u velelepnoj vili: Šerif Konjević ne krije hedonizam "Za ovo sam se celog…

Kurir 30.01.2024
Šerif Konjević godinama je na estradnoj sceni, a samo od jednog hita, pesme "Bela venčanica", kupio je sebi prvu nekretninu. Šerif danas ima velelepnu vilu na Ilidži, a kako kaže sve je stekao svojim dugogodišnjim radom. - Ja sam ovo časno zaradio… »

Vesti dana »