Povezane vesti

Otac učenice iz „Ribnikara“: Poražavajuće je izveštavanje tabloida o suđenju koje je zatvoreno za javnost

Otac učenice iz „Ribnikara“: Poražavajuće je izveštavanje tabloida o suđenju koje je zatvoreno za javnost

N1 Info 30.01.2024
Žarko Cvejić, otac učenice škole "Vladislav Ribnikar", smatra da je poražavajuće izveštavanje tabloida o ovom slučaju, sa svim detaljima, a suđenje je inače, zatvoreno za javnost. „To mi izgleda poražavajuće, kao i mnogo toga u našem… »
Otac učenice iz „Ribnikara“: Poražavajuće je izveštavanje tabloida o suđenju koje je zatvoreno za javnost

Otac učenice iz „Ribnikara“: Poražavajuće je izveštavanje tabloida o suđenju koje je zatvoreno za javnost

Danas 30.01.2024
Žarko Cvejić, otac učenice škole „Vladislav Ribnikar“, smatra da je poražavajuće izveštavanje tabloida o ovom slučaju, sa svim detaljima, a suđenje je inače, zatvoreno za javnost. „To mi izgleda poražavajuće, kao i mnogo toga u našem… »
Otac učenice iz Ribnikara: Poražavajuća je odluka da se suđenje roditeljima K.K. zatvori za javnost

Otac učenice iz Ribnikara: Poražavajuća je odluka da se suđenje roditeljima K.K. zatvori za javnost

Novi magazin 30.01.2024
Žarko Cvejić otac učenice škole "Vladislav Ribnikar" smatra da je poražavajuća odluka suda da suđenje roditeljim K.K bude zatvorena za javnost i da su je svi očekivali. „Odluka zatvaranja suđenja za javnost izgleda mi poražavajuće, kao i… »

Vesti dana »