Povezane vesti

Mrežama kružilo da je umrla: Oglasila se Hanka Paldum, pevačica potresena: "Tužno i jadno, živa sam i zdrava"

Mrežama kružilo da je umrla: Oglasila se Hanka Paldum, pevačica potresena: "Tužno i jadno, živa sam i zdrava"

Blic 30.01.2024
Pevačica Hanka Paldum potresla se nakon što se na društvenim mrežama pojavila vest da je preminula. Tim povodom Hanka se oglasila za domaće medije. - Dragi moji prijatelji, po ko zna koji put, medijski ispisana laž. Živa, zdrava, sretna sa mojim… »
Hanka Paldum van sebe, kruži vest da je umrla: Tužno i jadno, upravo sam dobila tu informaciju, po ko zna koji put...

Hanka Paldum van sebe, kruži vest da je umrla: Tužno i jadno, upravo sam dobila tu informaciju, po ko zna koji put...

Kurir 30.01.2024
Pevačica Hanka Paldum (67) je van sebe nakon navoda na društvenim mrežama da je preminula. Hanka se potresla nakon što su je na društvenim mrežama "sahranili" - Dragi moji prijatelji, po ko zna koji put, medijski ispisana laž. Živa, zdrava, sretna… »
Napisali da je umrla Hanka Paldum: Pevačica se hitno oglasila - podelila sliku "tužne vesti" i napisala da je živa!

Napisali da je umrla Hanka Paldum: Pevačica se hitno oglasila - podelila sliku "tužne vesti" i napisala da je živa!

Mondo 30.01.2024
Hanka Paldum reagovala zbog vesti koja se šeruje društvenim mrežama. Hanka Paldum reagovala zbog vesti koja se šeruje društvenim mrežama Pevačica Hanka Paldum (67) oglasila se na društvenim mrežama kako bi demantovala vest koja kruži Fejsbukom… »

Vesti dana »