Povezane vesti

Avramović napravio šou sa novinarima, pa komentarisao Monako: "Već smo ih dobili..."

Avramović napravio šou sa novinarima, pa komentarisao Monako: "Već smo ih dobili..."

Telegraf 30.01.2024
Dotakao se Avramović i zdravstvenog biltena. Košarkaši Partizana u sredu od 19.00 gostuju ekipi Monaka, u okviru 24. kola Evrolige, a tim povodom, očekivanja pred meč izneo je plejmejker crno-belih Aleksa Avramović. - Hoćete da krenem ja sam da… »
Željko Obradović je košarkaški Novak Đoković: Saša Obradović kao niko pohvalio trenera Partizana

Željko Obradović je košarkaški Novak Đoković: Saša Obradović kao niko pohvalio trenera Partizana

Kurir 30.01.2024
Trener Monaka Saša Obradović biranim rečima je pričao o Željku Obradoviću pred duel Monaka i Partizana u 24. kolu Evrolige. Monako će u sredu ugostiti Partizan od 19 časova. Trener francuskog tima je pričao o predstojećem meču, a dotakao se i… »
Moćne reči Saše Obradovića o Žocu: "Bio mi je idol, on je kao Novak Đoković"

Moćne reči Saše Obradovića o Žocu: "Bio mi je idol, on je kao Novak Đoković"

Telegraf 30.01.2024
Biranim rečima govorio je Saša o svom prezimenjaku. Košarkaši Partizana u sredu od 20.00 gostuju ekipi Monaka, u okviru 24. kola Evrolige. Tim povodom, pred susret je govorio trener "Kneževa", Saša Obradović, koji je izneo svoja očekivanja. -… »
Na sajtu Monaka osvanula poruka za navijače Partizana na srpskom: "Ako ovo uradite, novac će vam biti vraćen"

Na sajtu Monaka osvanula poruka za navijače Partizana na srpskom: "Ako ovo uradite, novac će vam biti vraćen"

Telegraf 30.01.2024
Monegašani su poslali jasnu poruku pristalicama crno-belih. Košarkaši Partizana u sredu od 19.00 časova gostuju u Monaku u okviru 24. kola Evrolige, a očekuje se da utakmici prisustvuje i veliki broj Grobara, pre svega koji žive u Francuskoj… »

Vesti dana »