Povezane vesti

Šef me suspendovao jer sam igrao karte na poslu: Pevač radio kao poslovođa - Imao platu 1.000 maraka, za noć uzeo 10.000

Šef me suspendovao jer sam igrao karte na poslu: Pevač radio kao poslovođa - Imao platu 1.000 maraka, za noć uzeo 10.000

Mondo 30.01.2024
Šako Polumenta je počeo da peva zahvaljujući šestomesečnoj suspenziji s posla. Šako Polumenta je počeo da peva zahvaljujući šestomesečnoj suspenziji s posla Šako Polumenta je rastao u skromnoj porodici, uz petoro braće i sestru, kao i da je… »
"Bio sam suspendovan na poslu, nisam imao od čega da živim": Šako Polumenta o teškim trenucima, otkrio nepoznate detalje iz…

"Bio sam suspendovan na poslu, nisam imao od čega da živim": Šako Polumenta o teškim trenucima, otkrio nepoznate detalje iz…

Blic 30.01.2024
Šako Polumenta odrastao je u skromnoj porodici, uz petoro braće i sestru, a sada je ispričao kako je došlo do toga da postane pevač, kao i ko mu je najviše pomogao. Pevač je otkrio kako je zbog suspenzije na poslu počeo da se bavi muzikom, ali i… »
"Nisam imao od čega da živim" Šako Polumenta o teškim trenucima, jedan susret promenio je sve: Bio sam suspendovan sam na 6…

"Nisam imao od čega da živim" Šako Polumenta o teškim trenucima, jedan susret promenio je sve: Bio sam suspendovan sam na 6…

Kurir 30.01.2024
Šako Polumenta nikad nije krio da je odrastao u skromnoj porodici, uz petoro braće i sestru, kao i da je igrom slučaja postao pevač. Ali malo ko zna da mu je Marinko Rokvić mnogo pomogao na početku karijere i da je zaslužan što se Šako danas bavi… »

Vesti dana »