Povezane vesti

“Sad ću da izvučem kintu”: Objavljen snimak Aleksandra Jerkovića iz izborne noći koji bi mogao mnogo toga da objasni…

“Sad ću da izvučem kintu”: Objavljen snimak Aleksandra Jerkovića iz izborne noći koji bi mogao mnogo toga da objasni…

Nova 31.01.2024
Novim snimkom koji je osvanuo na Instagramu nastavlja se onlajn okršaj dojučerašnjih saradnika i nosioca parlamentarne i beogradske liste koalicije “Mi, glas iz Naroda”, doktora Branimira Nestorovića i Aleksandra Jerkovića, oko toga ko je Juda i… »
Nastavlja se svađa Nestorovića i Jerkovića! "Sad ću da izvučem kintu" - Usledio žestok odgovor

Nastavlja se svađa Nestorovića i Jerkovića! "Sad ću da izvučem kintu" - Usledio žestok odgovor

Mondo 31.01.2024
Nastavlja se svađa Branimira Nestorovića i Aleksandra Jerkovića. Nastavlja se svađa Branimira Nestorovića i Aleksandra Jerkovića. Svađa između "Mi - Glas naroda" Branimira Nestorovića i Aleksandra Jerkovića, nosioca liste ovog udruženja za… »
"Ooo, SAD ću da izvučem: Kintu!" Sapunica Nestorović - Jerković se ne zaustavlja, iz arsenala "oružja" sada su izvukli…

"Ooo, SAD ću da izvučem: Kintu!" Sapunica Nestorović - Jerković se ne zaustavlja, iz arsenala "oružja" sada su izvukli…

Blic 31.01.2024
Svađa između "Mi - Glas naroda" Branimira Nestorovića i Aleksandra Jerkovića, nosioca liste ovog udruženja za izbore u Beogradu ne jenjava, a nekadašnji prvoborci a sadašnji ljuti rivali su sa optužbi o izdaji prešli na "rat" video snimcima… »

Vesti dana »