Povezane vesti
Slovenci idu na referendum o drugom reaktoru u nuklearki Krško
Biznis.rs 31.01.2024
Za izgradnju potrebna podrška oko dva miliona birača. Slovenačka vlada, koja razmatra izgradnju drugog reaktora u svojoj jedinoj nuklearnoj elektrani Krško, pitaće o tome građane putem referenduma. „Svi smo se složili da put ka dekarbonizovanom društvu… »
Slovenci će na referendumu odlučivati o drugom reaktoru u Krškom
Al Jazeera 31.01.2024
U funkciji od 1983. godine, reaktor nuklearne elektrane ‘Krško’ je prvobitno trebao završiti radni vijek 2023. godine, ali je dobio dozvole za produženje rada još 20 godina. Slovenska vlada, koja razmatra izgradnju drugog reaktora u svojoj jedinoj… »
Slovenija planira referendum o drugom nuklearnom reaktoru u centrali ‘Krško’
Danas 30.01.2024
Slovenačka vlada, koja razmatra izgradnju drugog reaktora u svojoj jedinoj nuklearnoj elektrani „Krško“, pitaće o tome građane putem referenduma. „Svi smo se složili da put ka dekarbonizovanom društvu ide kroz obnovljive izvore energije s jedne strane… »
Vesti dana »

FOTO, VIDEO Protest poljoprivrednika: "Ponovo na mestu gde smo simbolično sahranili poljoprivredu"
Radio 021 pre 1 satjoš 44 povezane

Ruska služba: Nemiri u Srbiji proizvod subverzivne delatnosti EU, cilj je vlast lojalna Briselu
Beta pre 1 satjoš 20 povezanih