Povezane vesti

„Dušan Vlahović mi je slao poruke“: Ema Radujko otkrila detalje odnosa sa fudbalerom

„Dušan Vlahović mi je slao poruke“: Ema Radujko otkrila detalje odnosa sa fudbalerom

Nova 31.01.2024
Mlada pevačica otkrila je da je svojevremeno imala kontakt sa fudbalerom. Ema Radujko priznala je u emisiji „Amidži šou“ da joj je pisao fudbaler Dušan Vlahović. Voditelj je pitao pevačicu koja dva frajera sa domaće scene su najbolji po njoj… »
"Dušan Vlahović mi je pisao!" Ema Radujko šokirala: Otkrila da joj je fudbaler slao poruke, a ovako je reagovala

"Dušan Vlahović mi je pisao!" Ema Radujko šokirala: Otkrila da joj je fudbaler slao poruke, a ovako je reagovala

Kurir 31.01.2024
Ema Radujko otkrila je u emisiji "Amidži šou" da joj je pisao fudbaler Dušan Vlahović. Ognjen je pitao Emu koja dva frajera sa domaće scene su najbolji po njoj. - Može Dušan Vlahović i Luka Jović - rekla je Ema Radujko. - Da li ti je pisao Dušan… »
Fudbaleri su najbolji frajeri! Ema Radujko otkrila ime poznatog igrača koji joj je slao poruke - "Više mi ne piše"

Fudbaleri su najbolji frajeri! Ema Radujko otkrila ime poznatog igrača koji joj je slao poruke - "Više mi ne piše"

Mondo 31.01.2024
Pevačica Ema Radujko otkrila ime fudbalera koji joj je na Instagramu "slao emotikone" Pevačica Ema Radujko otkrila ime fudbalera koji joj je na Instagramu "slao emotikone" Pevačica Ema Radujko, koja je nedavno napravila pometnju na društvenim mrežama… »
"Dušan Vlahović mi je pisao": Ema Radujko šokirala! Otkrila da joj je fudbaler slao poruke - ovako je reagovala

"Dušan Vlahović mi je pisao": Ema Radujko šokirala! Otkrila da joj je fudbaler slao poruke - ovako je reagovala

Blic 30.01.2024
Pevačica Ema Radujko gostuje večeras u emisiji "Amidži šou". Ema Radujko je tom prilikom odgovarala na škakljiva pitanja, a jedno je bilo posebno zanimljivo. - Ema koja dva frajera sa domaće scene su najbolji po tebi - upitala je Tijana. - Može… »

Vesti dana »