Povezane vesti

"Upropastila si mi mozak, ne mogu da izdržim": Ša napravio haos u "Eliti", urlao na Mionu: "Iživljavaš se na meni"

"Upropastila si mi mozak, ne mogu da izdržim": Ša napravio haos u "Eliti", urlao na Mionu: "Iživljavaš se na meni"

Blic 31.01.2024
Reper Nenad Aleksić Ša, iako se još zvanično nije razveo od svoje supruge Vanje Aleksić, uplovio je u romansu sa Mionom Jovanović. Njih svoje su započeli vezu u " Eliti", a reper ljubomornim scenama svakog dana šokira javnost. Sinoć je napravio… »
Miona Jovanović završila u suzama! (VIDEO)

Miona Jovanović završila u suzama! (VIDEO)

Svet plus 31.01.2024
Čitavo veče se Miona Jovanović svađala sa svojim partnerom, Nenadom Aleksićem Ša, a onda se osamila i završila u suzama. Nenad Aleksić Ša nastavio je da vileni i peni na Mionu Jovanović, te je tom prilikom istakao da ga ona tera da napravi neki… »
"Upropastila si mi mozak, ne mogu da izdržim" Ša podivljao i besneo na Mionu: Iživljavaš se na meni! (video)

"Upropastila si mi mozak, ne mogu da izdržim" Ša podivljao i besneo na Mionu: Iživljavaš se na meni! (video)

Kurir 31.01.2024
Nakon žurke u Beloj kući došlo je do raznih razmirica i sukoba, a jedan od najproblematičnijih bio je između Nenada Aleksića Ša i Mione Jovanović. Iako se činilo da su uplovili u mirnu luku, reper je izgubio kompas i besneo na svoju devojku u… »
Vrela akcija Ša i mione Reper navalio na nju, prepustili se strastima nakon brutalne svađe

Vrela akcija Ša i mione Reper navalio na nju, prepustili se strastima nakon brutalne svađe

Alo 31.01.2024
Njih dvoje su nakon ove svađe uspeli da smire strasti. Učesnici Elite Nenad Aleksić Ša i Miona Jovanović sinoć su imali žestoku svađu, kada je reperu zasmetalo njeno ponašanje. Atmosfera je u jednom trenutku postala veoma napeta, a od njihovog… »
Brutalna svađa Mione i Ša Reper pobesneo, nastao haos u Beloj kući!

Brutalna svađa Mione i Ša Reper pobesneo, nastao haos u Beloj kući!

Alo 31.01.2024
Još jedna svađa u nizu između Ša i Mione. Učesnici Elite Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša ne prestaju sa raspravama. Miona je legla u krevet pored Nenada Aleksića, a u krevetu su njih dvoje započeli još jednu raspravu. Naime, kako Nenadu… »

Vesti dana »