Povezane vesti

Aca Sofronijević zaprosio doktorku, datum svadbe krije, ali priznaje: Veoma smo ozbiljni, srećan sam (FOTO)

Aca Sofronijević zaprosio doktorku, datum svadbe krije, ali priznaje: Veoma smo ozbiljni, srećan sam (FOTO)

Story 31.01.2024
Čitavog jutra portali spekulišu da je Aca Sofronijević verio devojku, lepu doktorku Kosanu Stišović. Dok mediji nagađaju kako je veridba izgledala i da li su budući mladenci već zakazali datum oglasio se i sam harmonikaš. - Ljubav je sloboda, a… »
Verio se Aca Sofronijević?! Zakazana i svadba za početak maja, harmonikaš rekao samo jedno

Verio se Aca Sofronijević?! Zakazana i svadba za početak maja, harmonikaš rekao samo jedno

Kurir 31.01.2024
Harmonikaš Aca Sofronijević verio je svoju devojku, lepu doktorku sa kojom je godinu dana u vezi. Naime, kako pišu domaći mediji harmonikaš ne samo da je zaprosio lepu doktorku, već je i zakazao gala venčanje za početak maja. Kako priča izvor za… »
Aca Sofronijević verio devojku: Evo kada prave svadbu

Aca Sofronijević verio devojku: Evo kada prave svadbu

Nova 31.01.2024
Harmonikaš Aca Sofronijević verio je svoju devojku, lepu doktorku sa kojom je godinu dana u vezi. Naime, kako piše 24sedam.rs harmonikaš ne samo da je zaprosio lepu doktorku, već je i zakazao gala venčanje za početak maja. Kako priča izvor za… »
Raskinuo veridbu sa voditeljkom, pa zaprosio doktorku: Ko je prelepa plavuša sa kojom Aca Sofronijević pravi svadbu

Raskinuo veridbu sa voditeljkom, pa zaprosio doktorku: Ko je prelepa plavuša sa kojom Aca Sofronijević pravi svadbu

Blic 31.01.2024
Harmonikaš Aca Sofronijević verio je svoju devojku, lepu doktorku sa kojom je godinu dana u vezi, a pre nje je voleo voditeljku Sanju Ćulibrk. Naime, Aca Sofronijević bio je u dugogodišnjoj vezi sa voditeljkom Sanjom Ćulibrk, koju je verio. Iako su… »
Aca Sofronijević verio devojku doktorku: Ona zamalo zaplakala od sreće, a evo kada prave svadbu

Aca Sofronijević verio devojku doktorku: Ona zamalo zaplakala od sreće, a evo kada prave svadbu

Blic 31.01.2024
Harmonikaš Aca Sofronijević verio je svoju devojku, lepu doktorku sa kojom je godinu dana u vezi. Naime, kako piše 24sedam.rs harmonikaš ne samo da je zaprosio lepu doktorku, već je i zakazao gala venčanje za početak maja. Kako priča izvor za… »

Vesti dana »