Povezane vesti

Barbara Bobak otkazuje nastupe! Posao joj utiče na zdravlje, donela odluku - "Niko nije željan para"

Barbara Bobak otkazuje nastupe! Posao joj utiče na zdravlje, donela odluku - "Niko nije željan para"

Mondo 31.01.2024
Pevačica Barbara Bobak odlučila je da smanji obim posla, jer joj utiče na zdravlje. Pevačica Barbara Bobak odlučila je da smanji obim posla, jer joj utiče na zdravlje. Pevačica Barbara Bobak koja je za kratko vreme postala jedna od najtraženijih… »
Barbara Bobak donela šok odluku! Lavovski se borim, previše je, dogovorila sam se sa timom...

Barbara Bobak donela šok odluku! Lavovski se borim, previše je, dogovorila sam se sa timom...

Kurir 31.01.2024
Barbara Bobak izgradila je ozbiljno ime na estradi i za kratko vreme postala jedna od najtraženijih pevačica, čiji se nastupi rasprodaju neverovatnom brzinom. Iako nastupa po nekoliko puta nedeljno, pomama za njom ne jenjava, a ona proznaje da koliko… »
Barbara Bobak otkazuje nastupe: Pevačica donela odluku: "Utiče mi na glas, nisam željna para"

Barbara Bobak otkazuje nastupe: Pevačica donela odluku: "Utiče mi na glas, nisam željna para"

Blic 31.01.2024
Pevačica Barbara Bobak preko noći je postala jedna od najtraženijih i najplaćenijih pevačica, međutim odlučila je da smanji broj nastupa. - Ja se lavovski borim protiv umora, odmorim kada sam na godišnjem odmoru – kaže Barbara Bobak koja je… »

Vesti dana »