Povezane vesti
Vranjanac uhapšen u Boru zbog krađe bakra vrednog 100.000 evra
Jug press 31.01.2024
VRANJE Vranjanac M. S. (40) uhapšen je u Boru zbog sumnje da je u noći između 28. i 29. januara sa parkinga ispred carinskog terminala, odvezao svoj kamion u kome se nalazilo oko 14 tona bakra, koji je prevozio za jednu inostranu firmu, i istovario ga… »
U Boru ukrao 14 tona bakra vrednog 100.000 evra
Radio 021 31.01.2024
Policija u Boru uhapsila je M. S. (40) iz Vranja zbog teške krađe. On se sumnjiči da je, u noći između 28. i 29. januara, sa parkinga ispred carinskog terminala, odvezao svoj kamion u kome se nalazilo oko 14 tona bakra koji je prevozio za jednu… »
Uhapšen Vranjanac u Boru: Ukraden bakar u vrednosti od 100.000 evra
Glas Zaječara 31.01.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su M. S. (1984) iz Vranja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa. On se sumnjiči da je, u noći između 28. i 29. januara, sa parkinga ispred carinskog… »
Vesti dana »

Haos u Minhenu: Sukob dve frakcije navijača PSŽ-a u metrou posle osvajanja LŠ, sve blokirano kod stadiona
Telegraf pre 2 satajoš 10 povezanih

Vučević sa studentima u Pionirskom parku: Ne bih voleo da urade nešto što će da im ugrozi zdravlje
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Rhmz objavio najnoviju prognozu Evo kakva nas temperatura očekuje do kraja nedelje
Alo pre 2 satajoš 2 povezane

Tragedija u Rusiji: Most pao na putnički voz, ima mrtvih! (video)
Kurir pre 12 minutajoš 7 povezanih