Povezane vesti
„Moj brak to ne bi preživeo“: Robert Kenedi odbio Trampovu ponudu da mu bude potpredsednik
Nova 31.01.2024
Kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Mlađi izjavio je danas da ne želi da bude potpredsednik Donaldu Trampu ukoliko on pobedi na predsedničkim izborima u novembru. „Mislim da moj brak to ne bi preživeo“, rekao je Kenedi za magazin „Variety“ na… »
Kenedi ne želi da bude Trampov potpredsednik: "Moj brak to ne bi preživeo"
Euronews 31.01.2024
Kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Mlađi izjavio je danas da ne želi da bude potpredsednik Donaldu Trampu ukoliko on pobedi na predsedničkim izborima u novembru. "Mislim da moj brak to ne bi preživeo", rekao je Kenedi za magazin "Variety" na… »
Kenedi neće da bude Trampov potpredsednik: Moj brak to ne bi preživeo
RTV 31.01.2024
LOS ANĐELES - Kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Mlađi izjavio je danas da ne želi da bude potpredsednik Donaldu Trampu ukoliko on pobedi na predsedničkim izborima u novembru. "Mislim da moj brak to ne bi preživeo", rekao je Kenedi za magazin… »
Vesti dana »
DR Kongo preokretom protiv Uzbekistana obezbedio meč sa Engleskom u nokaut fazi
RTS pre 31 minutajoš 27 povezanih
Potpisan ugovor za završne radove na Hramu Svetog Save: Vučić poručio - bez Hrama nema opstanka srpskog naroda
Telegraf pre 20 minutajoš 5 povezanih
MUP izdao hitno upozorenje za građane: Curi amonijak iz hladnjače u Guči
Radio 021 pre 21 minutajoš 13 povezanih
Vidovdan kroz istoriju i tradiciju: Zašto se slavi i koja verovanja prate ovaj praznik
Danas pre 31 minutajoš 4 povezane




