Povezane vesti

Mik Šumaher: Zaslužujem mesto u Formuli 1, znam da se nosim sa pritiskom

Mik Šumaher: Zaslužujem mesto u Formuli 1, znam da se nosim sa pritiskom

Politika 31.01.2024
BERLIN – Nemac Mik Šumaher izjavio je danas da zaslužuje mesto stalnog vozača u šampionatu Formule 1 i istakao da je dokazao da zna da se nosi sa pritiskom, prenosi Bild. Šumaher (24) je 2021. i 2022. godine vozio za ekipu Hasa. On je nastupio na… »
Sin legendarnog Mihaela šumahera se žali: Mik smatra da zaslužuje mesto u Formuli 1

Sin legendarnog Mihaela šumahera se žali: Mik smatra da zaslužuje mesto u Formuli 1

Večernje novosti 31.01.2024
Nemac Mik Šumaher izjavio je danas da zaslužuje mesto stalnog vozača u šampionatu Formule 1 i istakao da je dokazao da zna da se nosi sa pritiskom, prenosi Bild. Profimedia Šumaher (24) je 2021. i 2022. godine vozio za ekipu Hasa. On je nastupio na… »
Mik Šumaher: Zaslužujem mesto u Formuli 1, znam da se nosim sa pritiskom

Mik Šumaher: Zaslužujem mesto u Formuli 1, znam da se nosim sa pritiskom

Sportski žurnal 31.01.2024
Šumaher (24) je 2021. i 2022. godine vozio za ekipu Hasa. On je nastupio na 43 trke, a osvojio je 12 bodova. Nemac Mik Šumaher izjavio je danas da zaslužuje mesto stalnog vozača u šampionatu Formule 1 i istakao da je dokazao da zna da se nosi sa… »
Šumaher: Zaslužujem mesto u Formuli 1

Šumaher: Zaslužujem mesto u Formuli 1

Sport klub 31.01.2024
Mik Šumaher, rezervni vozač Mercedesa, veruje da će od 2025. godine biti stalni član neke ekipe u Formuli 1. Sin legendarnog Mihaela, vlasnika sedam titula šampiona, računa na veliku aktivnost na tržištu, jer sledeće godine ističu ugovori čak… »

Vesti dana »