Povezane vesti

"Ismevali su me, prozivali, nazivali pevaljkom..." Naša pevačica zbog želje da pomogne roditeljima trpela vršnjačko…

"Ismevali su me, prozivali, nazivali pevaljkom..." Naša pevačica zbog želje da pomogne roditeljima trpela vršnjačko…

Kurir 31.01.2024
Nataša Alimpić bila je gost emisije autora i voditelja Jovane Matić Đokić " Nije sve tako crno" i ispričala svoju životnu priču i progovorila o izuzetno teškom početku karijere . Nataša ima već 10 godina radnog staža, a pevanjem je počela da… »
"Živela sam u garaži..." Težak početak i pevanje po kafanama: Nekada sam u suzama zaspala, ali sam znala da tako mora...

"Živela sam u garaži..." Težak početak i pevanje po kafanama: Nekada sam u suzama zaspala, ali sam znala da tako mora...

Kurir 31.01.2024
Nataša Alimpić bila je gost emisije autora i voditelja Jovane Matić Đokić " Nije sve tako crno" i ispričala svoju životnu priču i progovorila o izuzetno teškom početku karijere. Nataša ima već 10 godina radnog staža, a pevanjem je počela da… »
Milionski pregledi na mrežama: Životna priča Tanje iz Velikog brata rasplakala region "Hvala ti što si nam dala snagu..."

Milionski pregledi na mrežama: Životna priča Tanje iz Velikog brata rasplakala region "Hvala ti što si nam dala snagu..."

Kurir 31.01.2024
Tatjana Jovančević, mnogima poznata kao Tanja iz Velikog brata, bila je gost podkasta " Nije sve tako crno" autora i voditelja Jovane Matić Đokić i prvi put javno govorila o svim životnim borbama iz kojih je izašla kao pobednik. Tatjana je u… »

Vesti dana »