Povezane vesti

Ćerka danima podmetala jake lekove ocu?! Šok detalji zločina u Doboju:Saša išao kod lekara, ali je njegova žena imala…

Ćerka danima podmetala jake lekove ocu?! Šok detalji zločina u Doboju:Saša išao kod lekara, ali je njegova žena imala…

Kurir 01.02.2024
Jeza se nadvila nad Dobojem, građani tog grada zgroženi su ubistvom njihovog sugrađanina Saše K. (46) od strane njegove druge supruge A. K. (33) i njenog ljubavnika, 19-godišnjaka D. L. Na žalost, mrlja strašnog ubistva zauvek će pratiti i Sašinu… »
Bio je čudan, delovalo je kao da će da zaspi Prijatelj Saše iz Doboja otkrio zapanjujuće činjenice: "Tek sad kad premotam…

Bio je čudan, delovalo je kao da će da zaspi Prijatelj Saše iz Doboja otkrio zapanjujuće činjenice: "Tek sad kad premotam…

Kurir 01.02.2024
Ispred kuće Saše Kulišića u Doboju, koji je brutalno ubijen 30. januara, a čije telo je pronađeno u šumi vezano za drvo i oblepljeno trakom, od jutros nema žive duše. Kapije su zaključane, komšije su se povukle šokirane tragedijom koja je… »
Ćerka drogirala Sašu da bi pomogla majci i ljubavniku da ga ubiju?! Novi detalji zločina u Doboju lede krv u žilama

Ćerka drogirala Sašu da bi pomogla majci i ljubavniku da ga ubiju?! Novi detalji zločina u Doboju lede krv u žilama

Mondo 01.02.2024
Novi detalji ubistva Saše u Doboju lede krv u žilama. Novi detalji ubistva Saše u Doboju lede krv u žilama. Jeza se nadvila nad Dobojem, građani tog grada zgroženi su ubistvom njihovog sugrađanina Saše K. (46) od strane njegove druge supruge A. K… »
"Sipali su mu lekove u surutku, pa ga udarali bokserom dok je spavao": Ćerka ubijenog Saše u Doboju otkrila jezive detalje…

"Sipali su mu lekove u surutku, pa ga udarali bokserom dok je spavao": Ćerka ubijenog Saše u Doboju otkrila jezive detalje…

Blic 01.02.2024
Telo nagog muškarca, pronađeno pre dva dana na izletištu Preslica u okolini Doboja, zavezano za drvo i rasporeno nožem, pripada Saši Kulišiću, ocu četvoro dece, a za njegovu smrt je osumnjičena njegova supruga Andrea K. (33), za koju se… »
Ćerka ubijenog Saše iz Doboja: Tamara nakon privođenja polusestre otkriva detalje njihovog odnosa!

Ćerka ubijenog Saše iz Doboja: Tamara nakon privođenja polusestre otkriva detalje njihovog odnosa!

Večernje novosti 01.02.2024
BRUTALNO ubijeni muškarac u Doboju odmah je identifikovan, a reč je o Saši K. iz ovog grada. O privođenju njegove maloletne ćerke govorila je Tamara K. Foto: Srna/Fejsbuk Telo nagog muškarca, pronađeno pre dva dana na izletištu Preslica u okolini… »
Ronioci i danas češljaju korito reke, tragaju za oružjem kojim je Saša ubijen: Ćerki (14) određen pritvor

Ronioci i danas češljaju korito reke, tragaju za oružjem kojim je Saša ubijen: Ćerki (14) određen pritvor

Telegraf 01.02.2024
Naši novinari snimili su ronilačke ekipe kako pretražuju reku. Ronilački timovi i danas pretražuju reku Spreču, u potrazi za oružjem kojim je ubijen Saša Kulišić (46). čije telo je pronađeno 30. januara u šumi u blizini izletišta Preslica… »
Jezivi prizori na mestu gde je Saša ubijen: Lišće i dalje natopljeno krvlju, telo ostavljeno na metar od puta

Jezivi prizori na mestu gde je Saša ubijen: Lišće i dalje natopljeno krvlju, telo ostavljeno na metar od puta

Telegraf 01.02.2024
Ekipa Telegraf.rs je na mestu zločina zatekla potresne prizore, tragove krvi na lišću koje je opalo sa obližnjeg drveća. Nedaleko od Doboja u utorak 30. januara, u rano poslepodne, u šumi nadomak popularnog izletišta pronađeno je beživotno telo… »
"Primetio sam nešto čudno kod Saše, pitao sam ga šta se dešava": Drug ubijenog otkrio detalj njihovog susreta

"Primetio sam nešto čudno kod Saše, pitao sam ga šta se dešava": Drug ubijenog otkrio detalj njihovog susreta

Telegraf 01.02.2024
Išli smo za Sarajevo, i tada sam primetio to, ali nisam povezivao, sve do sada, rekao nam je drug ubijenog Saše Kulišića. Ispred kuće Saše Kulišića u Doboju, koji je brutalno ubijen 30. januara, a čije telo je pronađeno u šumi vezano za drvo i… »

Vesti dana »