Povezane vesti

Jasmina osuđena na 3 godine zatvora: Ubila muža Milorada u Surčinu, zarila mu nož u srce

Jasmina osuđena na 3 godine zatvora: Ubila muža Milorada u Surčinu, zarila mu nož u srce

Telegraf 01.02.2024
Presuda je izrečena danas u Višem sudu u Beogradu. Jasmina Bajović, koja je prvobitno osuđena na tri godine zatvora zbog ubistva supruga Milorada u Surčinu, na ponovljenom suđenju ponovo je osuđena na 3 godina zatvora. Ona je danas, u Višem sudu u… »
Otkrivamo razlog zbog kog je Jasmina dobila 3 godine za ubistvo muža Milorada u Surčinu

Otkrivamo razlog zbog kog je Jasmina dobila 3 godine za ubistvo muža Milorada u Surčinu

Telegraf 01.02.2024
Jasmina Bajović je po drugi put prvostepeno osuđena za ubistvo supruga Milorada. Jasmina Bajović, koja je ubila supruga jednim ubodom u srce, u ponovljenom sudskom postupku prvostepeno je osuđena na istu kaznu kao na prethodnom - tri godine zatvora… »
Jasmina Bajović iz Surčina zbog ubistva supruga po drugi put osuđena na tri godine zatvora

Jasmina Bajović iz Surčina zbog ubistva supruga po drugi put osuđena na tri godine zatvora

RTV 01.02.2024
BEOGRAD - Viši sud u Beogradu ponovo je osudio Jasminu Bajović na kaznu zatvora od tri godine zbog ubistva supruga Milorada Bajovića u novembru 2021. godine u Surčinu. Ona je umesto za krivično delo ubistvo, za koje je optužena, osuđena za lakše… »
Jasmina osuđena na tri godine zatvora: Svirepo ubila muža Milorada u Surčinu, zarila mu nož u srce

Jasmina osuđena na tri godine zatvora: Svirepo ubila muža Milorada u Surčinu, zarila mu nož u srce

Nova 01.02.2024
Jasmina Bajović, koja je prvobitno osuđena na tri godine zatvora zbog ubistva supruga Milorada u Surčinu, na ponovljenom suđenju osuđena je takođe na tri godina zatvora. Ona je danas, u Višem sudu u Beogradu, čula visinu kazne na koju je osuđena… »
"Uhvatio me za vrat, ubola sam ga u srce": Danas presuda Jasmini Bajović za ubistvo supruga u Surčinu

"Uhvatio me za vrat, ubola sam ga u srce": Danas presuda Jasmini Bajović za ubistvo supruga u Surčinu

Telegraf 01.02.2024
Jasmina je prvobitno bila osuđena na 3 godine, ali je Apelacija vratila. Prvostepena presuda Jasmini Bajović, optuženoj da je ubila supruga Milorada, danas će biti izrečena po drugi put. Ona je prvobino osuđena na tri godine zatvora zbog ubistva na… »

Vesti dana »