Povezane vesti

"Izašao sam iz auta, to što sam video bilo je strašno": Đorđe David na ivici suza, progovorio o nesreći u kojoj je…

"Izašao sam iz auta, to što sam video bilo je strašno": Đorđe David na ivici suza, progovorio o nesreći u kojoj je…

Blic 01.02.2024
Roker Đorđe David prolazi kroz težak period nakon što je nedavno doživeo saobraćajnu nesreću u Severnoj Makedoniji. Đorđe David je stigao u Beograd, a danas održava konferenciju za medije povodom nemilog događaja kada je roker na autoputu… »
"Jedva čekam da se sretnem sa mužem ubijene žene": Đorđe David otkrio detalje stravične saobraćajke: "Svaka reč može…

"Jedva čekam da se sretnem sa mužem ubijene žene": Đorđe David otkrio detalje stravične saobraćajke: "Svaka reč može…

Blic 01.02.2024
Roker Đorđe David održao je danas konferenciju za medije nakon nemilog događaja kada je usmrtio ženu na autoputu u Severnoj Makedoniji. Đorđe David je tom prilikom otkrio da li se čuo sa članovima porodice poginule žene. - Ni sa kim se nisam… »
"Vraćaju mi se slike u glavi..." Prvo obraćanje Đorđa Davida nakon što je pokosio ženu: Sve se desilo u sekundi...

"Vraćaju mi se slike u glavi..." Prvo obraćanje Đorđa Davida nakon što je pokosio ženu: Sve se desilo u sekundi...

Kurir 01.02.2024
Đorđe David održao je konferenciju za novinare nakon saobraćajne nesreće u Severnoj Makedoniji, kada je usmrtio ženu nakon sudara na auto-putu. Roker se pojavio na konferenciji u crnini vidno utučen i slomljen, te je progovorio o nedelu koje se… »
(Foto): Đorđe David prvi put u javnosti nakon što je usmrtio ženu na autoputu: Roker došao kolima na konferenciju, krije…

(Foto): Đorđe David prvi put u javnosti nakon što je usmrtio ženu na autoputu: Roker došao kolima na konferenciju, krije…

Blic 01.02.2024
Roker Đorđe David pojavio se danas prvi put u javnosti nakon nemilog događaja kada je usmrti ženu na autoputu u Severnoj Makedoniji. Naime, roker danas održava konferenciju za domaće medije. Njega smo uslikali kada je došao kolima, imao je naočare… »
(Paparaco) Đorđe David sam samcat u šoping centru: Uhvatili smo rokera nakon što se vratio u Beograd - užurbano hoda, a…

(Paparaco) Đorđe David sam samcat u šoping centru: Uhvatili smo rokera nakon što se vratio u Beograd - užurbano hoda, a…

Blic 31.01.2024
Roker Đorđe David prolazi kroz težak period nakon što je nedavno doživeo saobraćajnu nesreću u Severnoj Makedoniji. Đorđe David je stigao u Beograd, a njega je sada paparaco "Blica" uhvatio u jednom tržnom centru u Boogradu. Naime, roker je bio… »

Vesti dana »