Povezane vesti

"Rekli su mi da sam sebi stavio metak u čelo!" Prvo obraćanje Đorđa Davida nakon što je pokosio ženu: "Loše sam..."

"Rekli su mi da sam sebi stavio metak u čelo!" Prvo obraćanje Đorđa Davida nakon što je pokosio ženu: "Loše sam..."

Mondo 01.02.2024
Đorđe David održao je konferenciju za novinare nakon saobraćajne nesreće u Severnoj Makedoniji, kada je usmrtio ženu nakon sudara na auto-putu. Đorđe David održao je konferenciju za novinare nakon saobraćajne nesreće u Severnoj Makedoniji, kada… »
Đorđe David na konferenciju došao sa šavovima na ruci: "To je od šoferke koja je pukla" foto/video

Đorđe David na konferenciju došao sa šavovima na ruci: "To je od šoferke koja je pukla" foto/video

Mondo 01.02.2024
Roker Đorđe David danas je održao konferenciju za medije na kojoj je govorio o detaljima nesreće koja se dogodila na auto-putu u Severnoj Makedoniji. Roker Đorđe David danas je održao konferenciju za medije na kojoj je govorio o detaljima nesreće… »
Đorđe David pokazao povrede: Muzičar na konferenciju došao sa šavovima na ruci: "To je od šoferke koja je pukla"

Đorđe David pokazao povrede: Muzičar na konferenciju došao sa šavovima na ruci: "To je od šoferke koja je pukla"

Blic 01.02.2024
Roker Đorđe David danas je održao konferenciju za medije na kojoj je govorio o detaljima nesreće koja se dogodila na auto-putu u Severnoj Makedoniji. Đorđe David je u studiju u Košutnjaku došao sa zavijenom levom rukom što je posledica povreda… »
"Primećujem plavo beli kaput i udaram" Đorđe David o detaljima stravičnog udesa: Pakuju čoveka kome je otvorena glava i…

"Primećujem plavo beli kaput i udaram" Đorđe David o detaljima stravičnog udesa: Pakuju čoveka kome je otvorena glava i…

Kurir 01.02.2024
Đorđe David održao je konferenciju za novinare nakon saobraćajne nesreće u Severnoj Makedoniji, kada je usmrtio ženu nakon sudara na auto-putu. Roker se pojavio u crnini vidno utučen i slomljen, te je progovorio o nedelu koje se nedavno dogodilo… »

Vesti dana »