Povezane vesti

Ministar odbrane Amerike Lojd Ostin se izvinio Bajdenu

Ministar odbrane Amerike Lojd Ostin se izvinio Bajdenu

Politika 01.02.2024
VAŠINGTON – Ministar odbrane Sjedinjenih Država Lojd Ostin izvinio se danas jer nije pravovremeno obavestio predsednika Džozefa Bajedna o svojoj dijagnozi kancera i o lečenju, preneo je En-Bi-Si njuz. „Želim da budem vrlo jasan. Nismo ovo dobro… »
Ostin: Nisam naredio da se od Bele kuće krije da sam bio u bolnici

Ostin: Nisam naredio da se od Bele kuće krije da sam bio u bolnici

Glas Amerike 01.02.2024
Vašington — Američki sekretar za odbranu Lojd Ostin izjavio je da saradnicima nikada nije naložio da od Bele kuće kriju da je bio smešten u bolnicu. Ostin je poručio da preduzima punu odgovornost za to što predsedniku Džou Bajdenu nedeljama nije… »
Američki ministar odbrane se izvinio što je krio da je oboleo od raka i bio u bolnici

Američki ministar odbrane se izvinio što je krio da je oboleo od raka i bio u bolnici

N1 Info 01.02.2024
Američki ministar odbrane Lojd Ostin javno se izvinio danas što je držao u tajnosti da je oboleo od raka prostate i da je bio u bolnici, slučaj koji je izazvao kritike u zemlji. „Hoću da budem vrlo jasan, nismo upravljali tim kako treba, ja nisam… »
Ministar odbrane se izvinio bajdenu jer mu nije rekao da ima kancer: Nisam ovo uradio kako treba, preuzimam punu odgovornost

Ministar odbrane se izvinio bajdenu jer mu nije rekao da ima kancer: Nisam ovo uradio kako treba, preuzimam punu odgovornost

Kurir 01.02.2024
Ostin je rekao da mu je prvi instinkt kada je saznao dijagnozu o kanceru prostate u decembru bio da sačuva privatnost. Ministar odbrane SAD Lojd Ostin izvinio se danas jer nije pravovremeno obavestio predsednika Džozefa Bajedna o svojoj dijagnozi… »
Ostin se izvinio Bajdenu: Trebalo je da kažem predsedniku da sam bolestan

Ostin se izvinio Bajdenu: Trebalo je da kažem predsedniku da sam bolestan

Euronews 01.02.2024
Ministar odbrane SAD Lojd Ostin izvinio se danas jer nije pravovremeno obavestio predsednika Džozefa Bajedna o svojoj dijagnozi kancera i o lečenju, preneo je NBC njuz. "Želim da budem vrlo jasan. Nismo ovo dobro uradili, nisam ja uradio kako treba… »
"Nisam ovo uradio kako treba": Ministar odbrane SAD se izvinio Bajdenu što mu nije rekao da ima kancer prostate

"Nisam ovo uradio kako treba": Ministar odbrane SAD se izvinio Bajdenu što mu nije rekao da ima kancer prostate

Blic 01.02.2024
Ministar odbrane SAD Lojd Ostin izvinio se danas jer nije pravovremeno obavestio predsednika Džozefa Bajdena o svojoj dijagnozi kancera i o lečenju, preneo je NBC njuz. - Želim da budem vrlo jasan. Nismo ovo dobro uradili, nisam ja uradio kako treba… »
Lojd Ostin se izvinio Bajdenu jer mu nije rekao da ima kancer: "Nisam ovo uradio kako treba"

Lojd Ostin se izvinio Bajdenu jer mu nije rekao da ima kancer: "Nisam ovo uradio kako treba"

Telegraf 01.02.2024
Ostin je rekao da mu je prvi instinkt kada je saznao dijagnozu o kanceru prostate u decembru bio da sačuva privatnost. Ministar odbrane SAD Lojd Ostin izvinio se danas jer nije pravovremeno obavestio predsednika Džozefa Bajedna o svojoj dijagnozi… »

Vesti dana »