Povezane vesti

"Kažite mi vi, ko sam ja? Ko će predstavljati Srbiju?" Bura zbog Hrvatice na srpskom izboru - oglasila se Martina!

"Kažite mi vi, ko sam ja? Ko će predstavljati Srbiju?" Bura zbog Hrvatice na srpskom izboru - oglasila se Martina!

Mondo 01.02.2024
Pevačica se ponovo oglasila nakon bure zbog "Hrvatice na srpskom izboru" Pevačica se ponovo oglasila nakon bure zbog "Hrvatice na srpskom izboru" Pevačica Martina Vrbos, jedna je od učesnica predstojećeg takmičenja Pesma za Evroviziju, koja se… »
"Srbiju na evroviziji neće (eventualno) predstavljati hrvatica već umetnica" Oglasila se pevačica iz Rijeke nakon optužbi

"Srbiju na evroviziji neće (eventualno) predstavljati hrvatica već umetnica" Oglasila se pevačica iz Rijeke nakon optužbi

Kurir 01.02.2024
Martina Vrbos (39) iz Rijeke takmiči se na izboru pesme za " Evroviziju" u Srbiji, koji se održava krajem februara. Iako je udata u Srbiji, čitavu deceniju živi u Beogradu i ima naše državljanstvo, Martinu su pojedini napali na društvenim mrežama… »
Hrvatska na nogama zbog naše pesme za Evroviziju! Napali pevačicu zbog želje da se takmiči za Srbiju: Novi skandal trese…

Hrvatska na nogama zbog naše pesme za Evroviziju! Napali pevačicu zbog želje da se takmiči za Srbiju: Novi skandal trese…

Kurir 01.02.2024
Nakon skandala koji je u Srbiji pokrenula pesma Anđele Ignjatović Breskvice "Gnezdo orlovo", Pesma za Evroviziju izazvala je pravi haos i u regionu. Pevačica Martina Vrbos, rođena Riječanka, prijavila se za izbor srpskog predstavnika i to je naišlo… »
Ne znam ko je šta čuo ovde?! Breskvica otkriva pravu pozadinu Gnezda orlovog: Pozvali me i rekli da niko neće ovu pesmu, ja…

Ne znam ko je šta čuo ovde?! Breskvica otkriva pravu pozadinu Gnezda orlovog: Pozvali me i rekli da niko neće ovu pesmu, ja…

Kurir 01.02.2024
Na zvaničnom Jutjub kanalu "RTS Pesma Evrovizije" izašlo je svih 28 kompozicija koje su u trci za predstavnika Srbije na "Pesmi Evrovizije". U medijima se digla velika bura oko pesme "Gnezdo orlovo" Anđele Ignjatović poznatije kao Breskvice, ona se… »

Vesti dana »