Povezane vesti
Četiri godine od Bregzita: Širi li se ideja izlaska u zemljama EU, ili su to samo populističke pretnje
N1 Info 01.02.2024
Na današnji dan 2020. Velika Britanija je nakon 47 godina napustila Evropsku Uniju, postavši prva članica koja je izašla iz ove zajednice. Iako je Bregzit, prema mišljenju analitičara izvršen na relativno bezbolan način, visoku cenu izlaska plaćaju i… »
Bregzit? Kakav Bregzit?
Danas 01.02.2024
Pre četiri godine Velika Britanija je napustila Evropsku uniju. O Bregzitu danas više niko i ne govori. Šta je on doneo Britancima? Bregzit je bio dominantna tema nakon referenduma 2016. Ali, od zvaničnog izlaska Velike Britanije iz Evropske unije krajem… »
Vesti dana »

SSP: Glišiću, prijavi policiji saznanja o nasilju koje se očekuje 1.novembra
Danas pre 9 satijoš 2 povezane

Utisak: Studenti neće biti na listi za republičke izbore, na lokalu mogući različiti modeli kao u Mionici i Negotinu
Novi magazin pre 4 satijoš 2 povezane

Masovni marš podrške Palestini u Amsterdamu: Stotine hiljada u crvenom
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

Hrvatski planinari koji su stradali u lavini u Sloveniji su iz Dalmacije: Telo jednog pronađeno, sutra se nastavlja potraga za još dvojicom
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Francuska dobila novu vladu: Već 13 imena bilo u prethodnoj, jedno imenovanje iznenađenje
Danas pre 6 satijoš 1 povezana