Povezane vesti

Volf: Hamilton nam je vest o odlasku saopštio za doručkom

Volf: Hamilton nam je vest o odlasku saopštio za doručkom

Radio 021 02.02.2024
Direktor Mercedesa Toto Volf izjavio je da ga je britanski vozač Luis Hamilton za doručkom iznenadio objavom da napušta taj tim Formule 1 i da prelazi u Ferari. Volf je rekao da je čuo glasine da bi Hamilton mogao da ode, ali da nije sa sigurnošću… »
Volf o Hamiltonovom odlasku: Iznenađen sam, ali ne zameram

Volf o Hamiltonovom odlasku: Iznenađen sam, ali ne zameram

Sport klub 02.02.2024
Direktor Mercedesa Toto Volf priznao je da je odluka Luisa Hamiltona da pređe u Fereari od 2025. godine iznenađenje, ali i da to može da bude prilika da se uradi nešto hrabro. Hamilton je u avgustu prošle godine produžio ugovor sa Mercedesom na još… »
Volf: Hamilton nam je vest o odlasku saopštio za doručkom

Volf: Hamilton nam je vest o odlasku saopštio za doručkom

Sportski žurnal 02.02.2024
Hamilton je prošlog leta produžio ugovor sa Mercedesom na još dve godine, do kraja 2025, ali će ekipu napustiti godinu dana ranije pošto je aktivirao oslobađajuću klauzulu. Direktor Mercedesa Toto Volf izjavio je danas da ga je britanski vozač… »
Volf iznenađen odlaskom Hamiltona!

Volf iznenađen odlaskom Hamiltona!

Sportske.net 02.02.2024
Direktor Mercedesa Toto Volf izjavio je danas da ga je britanski vozač Luis Hamilton za doručkom iznenadio objavom da napušta taj tim Formule 1 i da prelazi u Ferari. Volf je rekao da je čuo glasine da bi Hamilton mogao da ode, ali da nije sa… »
Britanski vozač Luis Hamilton zvanično potpisao za Ferari

Britanski vozač Luis Hamilton zvanično potpisao za Ferari

Politika 02.02.2024
Britanski vozač Formule jedan Luis Hamilton zvanično je potpisao za Ferari i napustiće Mercedes na kraju 2024. godine, objavljeno je na zvaničnom sajtu italijanskog tima. Hamilton će do kraja ove sezone da vozi za Mercedes, a potom će preći u novu… »
Volf: Hamilton nam je vest o odlasku saopštio za doručkom

Volf: Hamilton nam je vest o odlasku saopštio za doručkom

Danas 02.02.2024
Direktor Mercedesa Toto Volf izjavio je danas da ga je britanski vozač Luis Hamilton za doručkom iznenadio objavom da napušta taj tim Formule 1 i da prelazi u Ferari. Volf je rekao da je čuo glasine da bi Hamilton mogao da ode, ali da nije sa… »
Sainc: Jasno je da se Ferari i ja razilazimo, daću sve za tim u novoj sezoni

Sainc: Jasno je da se Ferari i ja razilazimo, daću sve za tim u novoj sezoni

Sportski žurnal 02.02.2024
Britanski vozač Luis Hamilton zvanično je potpisao za Ferari i napustiće Mercedes na kraju 2024. godine, saopšteno je juče na zvaničnom sajtu italijanskog tima. Španski vozač Ferarija u Formuli 1 Karlos Sainc objavio je danas da će dati sve za… »
Formula 1: Luis Hamilton napušta Mercedes i prelazi u Ferari sledeće godine

Formula 1: Luis Hamilton napušta Mercedes i prelazi u Ferari sledeće godine

Danas 01.02.2024
Luis Hamilton napustiće Mercedes na kraju ovogodišnje sezone i preći u Ferari, rivala u Formuli 1, uz potpis na višegodišnji ugovor. Prethodnog leta, 39-godišnji vozač potpisao je dvogodišnji ugovor sa Mercedesom. Ipak, u dokumentu postoji… »

Vesti dana »