Povezane vesti

"Uz molitve sam uspela da se spasim": Romana sa bivšim završila u zatvoru, a sa novim dečkom pokreće biznis

"Uz molitve sam uspela da se spasim": Romana sa bivšim završila u zatvoru, a sa novim dečkom pokreće biznis

Mondo 02.02.2024
Romana Panić bila je u žiži interesovanja nakon što je bila uhapšena u Australiji, a nakon toga skrasila se sa svojim partnerom s kojim je sada pokrenula biznis u Beogradu. Romana Panić bila je u žiži interesovanja nakon što je bila uhapšena u… »
Romana Panić pokrenula biznis sa novim dečkom: Evo o čemu se radi

Romana Panić pokrenula biznis sa novim dečkom: Evo o čemu se radi

Nova 02.02.2024
Pevačica Romana Panić skrasila se posle brojnih skandala, te sada uživa u ljubavi sa javnosti nepoznatim muškarcem s kojim je pokrenula biznis u Beogradu. Naime, pevačica i njen izabranik, s obzirom na to da su veliki ljubitelji italijanske kuhinje… »
Robijala sam bivšim, a sa novim dečkom pokrenula biznis: Romana otkrila detalje novog posla: Rodila se divna ideja...

Robijala sam bivšim, a sa novim dečkom pokrenula biznis: Romana otkrila detalje novog posla: Rodila se divna ideja...

Kurir 02.02.2024
Romana Panić bila je u žiži interesovanja nakon što je bila uhapšena u Australiji, a nakon toga skratila se sa svojim partnerom s kojim je sada pokrenula biznis u Beogradu. Naime, pevačica i njen izabranik, s obzirom na to da su veliki ljubitelji… »
Naša pevačica bila u zatvoru, SAD pokrenula novi biznis: Robijala sa dečkom, pa rešili da promene život iz korena: "Mi smo…

Naša pevačica bila u zatvoru, SAD pokrenula novi biznis: Robijala sa dečkom, pa rešili da promene život iz korena: "Mi smo…

Blic 02.02.2024
Pevačica Romana Panić bila je u žiži interesovanja nakon što je bila uhapšena u Australiji, a nakon toga skratila se sa svojim partnerom s kojim je sada pokrenula biznis u Beogradu. Naime, pevačica i njen izabranik, s obzirom na to da su veliki… »

Vesti dana »