Povezane vesti

„U naredne dve, tri nedelje nema mrdanja“: Otkrivamo šta je bilo na sastanku naprednjaka o Beogradu i šta je dogovoreno…

„U naredne dve, tri nedelje nema mrdanja“: Otkrivamo šta je bilo na sastanku naprednjaka o Beogradu i šta je dogovoreno…

Nova 02.02.2024
U četvrtak popodne iza zatvorenih vrata za javnost održana je sednica beogradskih naprednjaka, na kojoj je odbornicima predstavljeno šta se od njih očekuje u narednim danima. Prema saznanjima Nova.rs, doskorašnji gradonačelnik Beograda Aleksandar… »
I dalje se ne zna da li Beograd dobija novu vlast, ili ide na nove izbore

I dalje se ne zna da li Beograd dobija novu vlast, ili ide na nove izbore

Beta 02.02.2024
Na sastanku odbornika Srpske napredne stranke u Beogradu bilo je reči o tome hoće li vladajuća stranka iskoristiti glasove koje je osvojio "Mi - Glas iz naroda" Branimira Nestorovića, ili će se ići na nove izbore, preneo je danas list Nova. Juče je… »
Nova: I dalje se ne zna da li Beograd dobija novu vlast, ili ide na nove izbore

Nova: I dalje se ne zna da li Beograd dobija novu vlast, ili ide na nove izbore

Danas 02.02.2024
Na sastanku odbornika Srpske napredne stranke u Beogradu bilo je reči o tome hoće li vladajuća stranka iskoristiti glasove koje je osvojio „Mi – Glas iz naroda“ Branimira Nestorovića, ili će se ići na nove izbore, preneo je danas list Nova… »
Nova: I dalje neizvesno - Ne zna se da li Beograd dobija novu vlast ili ide na nove izbore

Nova: I dalje neizvesno - Ne zna se da li Beograd dobija novu vlast ili ide na nove izbore

Novi magazin 02.02.2024
Na sastanku odbornika Srpske napredne stranke u Beogradu bilo je reči o tome hoće li vladajuća stranka iskoristiti glasove koje je osvojio "Mi - Glas iz naroda" Branimira Nestorovića, ili će se ići na nove izbore, preneo je danas list Nova. Juče je… »
Naprednjaci drže sastanak iza zatvorenih vrata o vlasti u Beogradu

Naprednjaci drže sastanak iza zatvorenih vrata o vlasti u Beogradu

Danas 01.02.2024
Srpska napredna stranka (SNS) održava sastanak na nivou beogradske organizacije iza zatvorenih vrata, javljaju mediji, dok pojedini ističu da je tema formiranje vlasti u Beogradu posle izbora 17. decembra. U centrali Srpske napredne stranke u Beogradu… »

Vesti dana »