Povezane vesti

Milojević: Kvalitetna smo ekipa, ključno je da igračima vratimo samopouzdanje

Milojević: Kvalitetna smo ekipa, ključno je da igračima vratimo samopouzdanje

Sportski žurnal 02.02.2024
Kada je prelazni rok u pitanju Zvezdin trener ističe da je fokus bio da se smanji broj igrača. - Zadovoljan sam jer smo odradili sve ono što smo planirali. Akcenat je bio na taktici i fizičkoj spremi, a opet smo želeli i što bolje da se upoznamo sa… »
Milojević sumirao pripreme: Optimista sam, biće izuzetno proleće!"

Milojević sumirao pripreme: Optimista sam, biće izuzetno proleće!"

Sportske.net 02.02.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je danas da je zadovoljan onim što je urađeno u prethodnih 18 dana koliko su crveno-beli boravili na Kipru na pripremama i dodao da je ključ bio vratiti ekipi samopouzdanje. "Akcenat je bio na… »
"Igrači su bili ubijeni i bez samopouzdanja": Vladan Milojević o dolasku u Zvezdu i pripremama na Kipru

"Igrači su bili ubijeni i bez samopouzdanja": Vladan Milojević o dolasku u Zvezdu i pripremama na Kipru

Večernje novosti 02.02.2024
TRENER Crvene zvezde Vladan Milojević istakao je po završetku priprema na Kipru da se suočio sa određenim problemima u sastavu po povratku među crveno-bele. FOTO: FK Crvena zvezda Milojević je istakao da se tokom priprema radilo na taktici i… »
Milojević: ‘Kad sam došao zaista su bili „ubijeni“, ključ je bio vratiti samopouzdanje!’ (video)

Milojević: ‘Kad sam došao zaista su bili „ubijeni“, ključ je bio vratiti samopouzdanje!’ (video)

Hot sport 02.02.2024
‘Igranje u Zvezdi je pritisak i odgovornost, a često to stranci ne razumeju.’ Ekspedicija iz Ljutice Bogdana juče je okončala pripremni period na Kipru, a trener Crvene zvezde, Vladan Milojević sumirao je utiske sa ove ostrvske zemlje. On je naveo… »
Bili su "ubijeni", a jedno sam morao da uradim! Milojević dobio šta je hteo od Zvezde: Pričao sam im za koga igraju!

Bili su "ubijeni", a jedno sam morao da uradim! Milojević dobio šta je hteo od Zvezde: Pričao sam im za koga igraju!

Mondo 02.02.2024
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević o pripremama na Kipru i obavljenom poslu u letnjem prelaznom roku. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević o pripremama na Kipru i obavljenom poslu u letnjem prelaznom roku. Crvena zvezda se u četvrtak uveče vratila… »
Milojević: Kvalitet imamo, ključno da vratimo samopouzdanje

Milojević: Kvalitet imamo, ključno da vratimo samopouzdanje

Sport klub 02.02.2024
Zvezda je upisala šest pobeda i postigla 15 golova na pripremama, a prolećni deo sezone počinje protiv Voždovca 10. februara. „Zadovoljan sam jer smo odradili sve ono što smo planirali. Akcenat je bio na taktici i fizičkoj spremi, a opet smo… »

Vesti dana »