Povezane vesti

Portparolka ruskog šefa diplomatije održala onlajn predavanje na beogradskom institutu

Portparolka ruskog šefa diplomatije održala onlajn predavanje na beogradskom institutu

Slobodna Evropa 02.02.2024
Portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova održala je 2. februara onlajn predavanje koje je organizovao državni Institut za međunarodnu politiku i privredu iz Beograda. U internet predavanju pod nazivom "Savremeni međunarodni… »
Zaharova: Srbija štiteći Kosovo brani centar Evrope od početka totalnog razaranja

Zaharova: Srbija štiteći Kosovo brani centar Evrope od početka totalnog razaranja

Radio sto plus 02.02.2024
“Nije pitanje gatanja šta će se desiti sa Kosovom i Metohijom korz nekoliko godina – to je pitanje stava rukovodstva koje treba da poštuje volju naroda. Mi smo apsolutno uvereni da je to važno i za Srbiju i za čitav Balkan” – rekla je ona… »
Zaharova za Sputnjik: Srbija na Kosovu brani središte Evrope od totalnog uništenja /video/

Zaharova za Sputnjik: Srbija na Kosovu brani središte Evrope od totalnog uništenja /video/

Sputnik 02.02.2024
Portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je da rešavanje pitanja Kosova i Metohije pre svega zavisi od stava naroda i rukovodstva Srbije i da ne bi trebalo prepustiti Zapadu da sam odlučuje o tome. U odgovoru na pitanje… »
Zaharova: Srbija treba samostalno da reši pitanje Kosova

Zaharova: Srbija treba samostalno da reši pitanje Kosova

N1 Info 02.02.2024
Portparolka Ministarstva inostranih poslova Rusije Marija Zaharova izjavila je danas da Srbija treba samostalno da reši pitanje Kosova, poštujući volju naroda, a predloge Zapada ocenila je kao nepoštene pokušaje nametanja volje iz sopstvenih… »
"Srbija brani Evropu od totalnog uništenja" Zaharova: Prištinskim političarima su krvave ruke

"Srbija brani Evropu od totalnog uništenja" Zaharova: Prištinskim političarima su krvave ruke

Alo 02.02.2024
Portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je da rešavanje pitanja Kosova i Metohije pre svega zavisi od stava naroda i rukovodstva Srbije i da ne bi trebalo prepustiti Zapadu da sam odlučuje o tome. U odgovoru na pitanje… »
"Srbija na Kosovu brani središte Evrope od totalnog uništenja" Oglasila se Zaharova o "sudbonosnom pitanju" za Balkan

"Srbija na Kosovu brani središte Evrope od totalnog uništenja" Oglasila se Zaharova o "sudbonosnom pitanju" za Balkan

Alo 02.02.2024
Portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je da rešavanje pitanja Kosova i Metohije pre svega zavisi od stava naroda i rukovodstva Srbije i da ne bi trebalo prepustiti Zapadu da sam odlučuje o tome. U odgovoru na pitanje… »

Vesti dana »