Povezane vesti

Sremčević zvanično u Zvezdi: Daću sve da se predstavim u što boljem svetlu

Sremčević zvanično u Zvezdi: Daću sve da se predstavim u što boljem svetlu

Politika 02.02.2024
Mladi srpski fudbaler Uroš Sremčević zvanično je danas postao novi član Crvene zvezde. Dosadašnji napadač Mladosti iz Lučana potpisao je trogodišnji ugovor, a nakon što u aprilu postane punoletan, produžiće ga na još jednu sezonu. „Utisci… »
Ispunio dečački san! Zvezda predstavila najskuplje domaće pojačanje

Ispunio dečački san! Zvezda predstavila najskuplje domaće pojačanje

Večernje novosti 02.02.2024
UROŠ Sremčević novo je pojačanje Crvene zvezde, doskorašnji fudbaler Mladosti iz Lučana, rođen 2006. godine, predstavljen je danas u prisustvu Mitra Mrkele na stadionu Rajko Mitić. FOTO: FK Crvena zvezda Sportski direktor Crvene zvezde rekao je da… »
Sremčević predstavljen, Mrkela demantovao Terzića

Sremčević predstavljen, Mrkela demantovao Terzića

Sportske.net 02.02.2024
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas Uroša Sremčevića za novo pojačanje. Mladi sedamnaestogodišnji napadač stiže iz lučanske Mladosti u čijem je dresu u prvom delu sezone postigao četiri pogotka od čega je jedan bio upravo protiv… »
Sremčević predstavljen na ‘marakani’: ‘Sanjao sam da jednog dana nosim dres Zvezde!’ (video)

Sremčević predstavljen na ‘marakani’: ‘Sanjao sam da jednog dana nosim dres Zvezde!’ (video)

Hot sport 02.02.2024
‘Daću sve od sebe da se predstavim u dobrom svetlu.’ Danas je zvanično Uroš Sremčević predstavljen kao novi fudbaler Crvene zvezde. On je došao iz Mladost Lučana gde je beležio sjajne partije u proteklom periodu. Sa ‘crveno-belima’… »
Mrkela otkrio na kojoj poziciji traže igrača: ‘Nadam se da ćemo to uskoro rešiti!’ (video)

Mrkela otkrio na kojoj poziciji traže igrača: ‘Nadam se da ćemo to uskoro rešiti!’ (video)

Hot sport 02.02.2024
‘Crveno-beli’ veoma aktivni u prelaznom roku. Danas je na ‘Marakani’ kao novo pojačanje Crvene zvezde predstavljen Uroš Sremčević koji je došao iz lučanske Mladosti. Sportski direktor tima iz Ljutice Bogdana, Mitar Mrkela je poželeo… »
Zvezda traži levog beka

Zvezda traži levog beka

Sportski žurnal 02.02.2024
Mitar Mrkela istakao je da se nada da će se crveno-beli pojačati. Na predstavljanju novog napdača Crvene zvede, Uroša Sremčevića, sportski direktor crveno-belih, Mitar Mrkela, otkrio je na kojoj poziciji se traži pojačanje: - Što se tiče… »
Sremčević u Zvezdi: Od malena sam sanjao crveno-beli dres (foto, video)

Sremčević u Zvezdi: Od malena sam sanjao crveno-beli dres (foto, video)

Sportski žurnal 02.02.2024
Dosadašnji napadač Mladosti iz Lučana potpisao je trogodišnji ugovor, a nakon što u aprilu postane punoletan, produžiće ga na još jednu sezonu. Mladi srpski fudbaler Uroš Sremčević zvanično je danas postao novi član Crvene zvezde. Dosadašnji… »
Uroš Sremčević u Crvenoj zvezdi

Uroš Sremčević u Crvenoj zvezdi

Danas 02.02.2024
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas svog novog napadača, Uroša Sremčevića, koji je sa crveno-belima potpisao trogodišnji ugovor. „Utisci su zaista prelepi, jer sam od malena sanjao da obučem Zvezdin dres i sada mi se to ostvarilo… »
Ko je sledeće pojačanje zvezde? Mrkela dao zagonetan odgovor: "Znate da tražimo igrača na toj poziciji"

Ko je sledeće pojačanje zvezde? Mrkela dao zagonetan odgovor: "Znate da tražimo igrača na toj poziciji"

Mondo 02.02.2024
Mitar Mrkela dao je misteriozan odgovor na pitanje o novom pojačanju Crvene zvezde. Mitar Mrkela dao je misteriozan odgovor na pitanje o novom pojačanju Crvene zvezde. Crvena zvezda predstavila je Uroša Sremčevića, najskuplje pojačanje u istoriji… »

Vesti dana »