Povezane vesti

"Kada si izgubila nevinost?" Zbog odgovora Jovane Jeremić svi u studiju zanemeli - Majke mi, nikada ne lažem

"Kada si izgubila nevinost?" Zbog odgovora Jovane Jeremić svi u studiju zanemeli - Majke mi, nikada ne lažem

Mondo 02.02.2024
Jovana Jeremić jednom prilikom otkrila je s koliko godina je izgubila nevinost zbog čega je nastao muk u studiju. Jovana Jeremić jednom prilikom otkrila je s koliko godina je izgubila nevinost zbog čega je nastao muk u studiju. Voditeljka jutarnjeg… »
"Nemam čega da se stidim": Jovana Jeremić otkrila kada je prvi put imala intimni odnos i šokirala sve u emisiji - gosti nisu…

"Nemam čega da se stidim": Jovana Jeremić otkrila kada je prvi put imala intimni odnos i šokirala sve u emisiji - gosti nisu…

Blic 02.02.2024
Voditeljka Jovana Jeremić već duže vreme uživa u vezi sa 14 godina starijim biznismenom Draganom Stankovićem, koji ima lanac svojih pekara, a svojim izjavama i ponašanjem ne prestaje da intrigira javnost, a to je uspela još jednom kada je… »
Gosti u studiju zanemeli kad su čuli Kada je Jovana Jeremić izgubila nevinost! Otkrila sve o prvom odnosu: Nemam čega da se…

Gosti u studiju zanemeli kad su čuli Kada je Jovana Jeremić izgubila nevinost! Otkrila sve o prvom odnosu: Nemam čega da se…

Kurir 02.02.2024
Voditeljka Jovana Jeremić već duže vreme uživa u vezi sa 14 godina starijim biznismenom Draganom Stankovićem, koji ima lanac svojih pekara, a svojim izjavama i ponašanjem ne prestaje da intrigira javnost. To je uspela i kada je odgovarala na intimna… »
"Milo Đukanović je baja, a i on zna ko je dobra riba": Jovana Jeremić o odnosu sa bivšim predsednikom Crne Gore: "Da sam…

"Milo Đukanović je baja, a i on zna ko je dobra riba": Jovana Jeremić o odnosu sa bivšim predsednikom Crne Gore: "Da sam…

Blic 01.02.2024
Voditeljka jutarnjeg programa na Pinku, Jovana Jeremić već neko vreme uživa u vezi sa 14 godina starijim biznismenom Draganom Stankovićem, čiji identitet je neko vreme krila od javnosti. Naime, Jovana za sebe kaže da je fatalna žena, a jednom… »

Vesti dana »