Povezane vesti

Bila si moj fan, slikala se, oblačila i igrala kao ja! Džehva uzvratila Emi Radujko na provokacije - Neka bude iskrena

Bila si moj fan, slikala se, oblačila i igrala kao ja! Džehva uzvratila Emi Radujko na provokacije - Neka bude iskrena

Mondo 02.02.2024
Teodora Džehverović odgovorila je Emi Radujko na provokacije i prozivke. Teodora Džehverović odgovorila je Emi Radujko na provokacije i prozivke. Ema Radujko (19) koja je karijeru započela pre punoletstva veliku pažnju je privukla prvom pesmom, a… »
Bukti novi rat! Ema Radujko isprozivala Teodoru Džehverović da se izoperisala - ona joj brutalno odgovorila: "Bila si moj fan…

Bukti novi rat! Ema Radujko isprozivala Teodoru Džehverović da se izoperisala - ona joj brutalno odgovorila: "Bila si moj fan…

Blic 02.02.2024
Pevačica Teodora Džehverović žestoko je dogovorila na izjavu mlađe koleginice Eme Radujko, koja ju je gostujući u jednom podkastu potkačila. Naime, mnogi su se iznenadili što je Ema burno reagovala na pitanje o poređenju s Džehvom, te nije krila… »
Džehva brutalno uzvratila emi Radujko: "Budi iskrena, bila si moj fan!" Novi estradni rat na pomolu

Džehva brutalno uzvratila emi Radujko: "Budi iskrena, bila si moj fan!" Novi estradni rat na pomolu

Kurir 02.02.2024
Pevačica Teodora Džehverović oglasila se i odgovorila na javne provokacije i prozivke mlađe koleginice Eme Radujko. Naime, mnogi su se iznenadili što je Ema burno reagovala na pitanje o poređenju s Džehvom, te nije krila da joj je toga "preko… »
Menadžerka Sandra reagovala nakon javnih prozivki Eme Radujko na račun džehve: Teodora joj je bila uzor, ovo je nesporazum!

Menadžerka Sandra reagovala nakon javnih prozivki Eme Radujko na račun džehve: Teodora joj je bila uzor, ovo je nesporazum!

Kurir 02.02.2024
Društvene mreže ne prestaju da bruje o ratu pevačica Teodore Džehverović i Eme Radujko, naročito nakon njenog poslednjeg pojavljivanja u javnosti, kada je po mišljenju mnogih, žestoko potkačila i prozvala svoju stariju koleginicu, koju je ranije… »

Vesti dana »