Povezane vesti

Sin me nožem izbo 41 put, pa lizao i mazao se mojom krvlju! Stravična ispovest Miloša čija su deca ubila maćehu, pa htela…

Sin me nožem izbo 41 put, pa lizao i mazao se mojom krvlju! Stravična ispovest Miloša čija su deca ubila maćehu, pa htela…

Kurir 02.02.2024
Miloša Pavlovića (58) iz sela Trešnjevica kod Paraćina sin Marko (24) je nožem izbo 41 put po telu. Marko je sa sestrom Milicom (28) prvo brutalno mučio, pa zaklao maćehu Marinu Milanović (50). Marko je osuđen na 20 godina zatvora, njegova sestra… »
"Sin me je izbo 41 put, lizao je moju krv" Horor ispovest oca kog su deca umalo ubila kod Paraćina: Zaklali su maćehu

"Sin me je izbo 41 put, lizao je moju krv" Horor ispovest oca kog su deca umalo ubila kod Paraćina: Zaklali su maćehu

Mondo 02.02.2024
Ispovest oca kog je sin izbo nožem 41 put u selu kod Paraćina. Ispovest oca kog je sin izbo nožem 41 put u selu kod Paraćina. M. P. (58) iz sela Trešnjevica kod Paraćina sin Marko (24) je nožem izbo 41 put po telu. Marko je sa sestrom Milicom (28)… »
"Sin Marko me izbo nožem 41 put, liznuo je moju krv i mazao se njom": Stravična ispovest Miloša iz Trešnjevice

"Sin Marko me izbo nožem 41 put, liznuo je moju krv i mazao se njom": Stravična ispovest Miloša iz Trešnjevice

Telegraf 02.02.2024
O kobnoj noći, o tome kako ga je sin ubadao i mazao se njegovom krvlju, kao i o tome šta misli o visini njihove kazne, pogledajte u uznemirujućem video intervjuu. Miloša Pavlovića (58) iz sela Trešnjevica kod Paraćina sin Marko (24) je nožem izbo… »

Vesti dana »